Nowy i lepszy… BukCover 2.0!

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 7 marca, 2007 · 8 odpowiedzi

Już od blisko dwóch tygodni można zdobyć najnowszą, uwzględniającą sugestie Użytkowników i jeszcze bogatszą w funkcje wersję programu BukCover 2.0! Program z małego wspomagacza rozrósł się do mini-kombajnu wspomagającego grę na zakładach bukmacherskich!

Wersja 2.0 oprócz wspomagania gry u bukmachera metodą Cover posiada dodatkowo:

  • prosty w obsłudze, a zarazem efektywny kalkulator progresji
  • oraz półautomatyczny poszukiwacz SureBet’ów!

Poza tym teraz jest o wiele łatwiej modyfikować stawkę, a jakby tego było mało — program sam dokonuje przeliczeń stawek i wygranych w zależności od tego czy grasz na zakładach u bukmachera internetowego czy obstawiasz u bukmacherów naziemnych!

BukCover 2.0 – metoda Cover:

BookCover 2.0 - metoda Cover

BukCover 2.0 – metoda SureBet:

BookCover 2.0 - metoda SureBet

BukCover 2.0 – kalkulator Progresji:

BookCover 2.0 - metoda Progresja

Interesuje Cię zdobycie programu BukCover 2.0? Nic prostszego! Dołączany jest on ZA DARMO jako bonus do mojej publikacji, w której dokładnie i rzetelnie przedstawiłem wygrywanie pieniędzy metodą Cover!

CoverBooker

Już teraz kliknij okładkę książki i zapoznaj się z jej zawartością! Będziesz nawet mógł ZA DARMO pobrać fragment książki!

{ 8 odpowiedzi }

zen Marzec 27, 2007 o 10:10 am

Witam
Muszę przyznać że zakup E-Booka Cover Boker z dodatkiem BukCovera V2.0 To była dla mnie jedna z najszybciej zwróconych moich inwestycji .

Praktycznie wyglądało to tak
Wkład własny
31,70PLN E-Book
100 PLN u Buka
2,05 zz sufitu na operacje bankowe

Zysk 153,75

Bilans 153,75- (31,70 100 2,05 ) = 20 PLN

P.o.z

zen Marzec 27, 2007 o 11:17 am

Sorry ten bilans można przedstawić jeszcze inaczej .
Wpłata na konto buka 200PLN do tego dodać trzeba bonus Tak że buk przdstawia mi że mam dostępnych po wygranej 313,75 PLN
/DO PRZEGRANIA? ;-o))) ? /
No chyba NIE! przecież mam BukCovera 2.0 ! ;-O))
P.o.z

zen Kwiecień 10, 2007 o 3:13 pm

Witam .
Mam pytanie dotyczące Surebetów w programie BukCover 2.0! .
Jak praktycznie się nimi posługiwac ? Inaczej jak obsługiwać program żeby wyszukiwać te Surebety ?
P.o.z

gma Kwiecień 10, 2007 o 5:19 pm

Wystarczy dodać kursy tego samego zdarzenia sportowego u różnych bukmacherów przy pomocy funkcji DODAJ ZAKŁAD, a następnie kliknąć OBLICZ.

Jeżeli spośród wprowadzonych danych da się utworzyć SureBet, program w okienku KROK 3 wypisze: wariant, kwotę oraz bukmachera, na które trzeba obstawić, żeby wygrać gwarantowaną kwotę (konkretnie podana w kolumnie ZYSK tabeli).

zen Kwiecień 11, 2007 o 11:42 pm

Dziękuję GMA za odpowiedź .Lecz mi chodzi o to co i jak sie wprowadza. Jeśli by wprowadzało się listę to to ma sens jeśli to ma polegać na wyszukiwaniu przezemnie zdarzeniea u kilku bukow jednocześnienie i wklejaniu ich do porogramu to słabo to widzę . Kiedyś niejaki Fragles zrobił taki Programik Łowca Kursów pod Dos ‚em ponoć to ściągało bezpośrednio ze strony buka .Nawet miałem ten programik ale go nigdy nie użyłem bo nie interesowałem się wtedy bukmacherką .
Takie rozwiązanie uważam za celowe albo przynajmniej kopiowanie całych stron ….
Myśle że warto by o takim rozwiązaniu pomyśleć nawet w innym trochę celu Nie tylko do Surebetów ale do przeprowadzania całkowitej analizy programem >>co i z jakim procentem ryzyka warto obstawiać na podstawie tylko kursów

gma Kwiecień 12, 2007 o 10:01 am

Masz rację, Zen — taki programik byłby idealny. Nie rozbudowywałem BukCovera o tę funkcję z kilku powodów:
- są serwisy internetowe, podające SureBety *za darmo* – trzeba tylko poszukać ;-)
- opracowanie i utrzymanie aktualności takiego programu wymagałoby praktycznie pełnego etatu,
- i najważniejszy: (1) na SureBetcie zarabia się grosze, (2) trzeba mieć *opłacone* konta u różnych bukmacherów, a na dodatek jeszcze (3) trzeba mieć sposób na błyskawiczny transfer pieniędzy między kontami. Prowizja za to ostatnie stanowi pokaźny procent zysków z gry, więc w sumie się to *nie opłaca*.

Po co zatem jest taka funkcja w programie? Napisałem ją dla osób, które po prostu zaobserwowały „anomalie” w ofercie bukmacherów, u których mają konta i chcą szybko sprawdzić, czy ich podejrzenia są słuszne oraz ile na tym zarobią. To wszystko. W BukCoverze podstawową funkcją jest wyliczanie Covera.

Na pewno masz rację, że dzięki temu można by dość szybko analizować co obstawić i jeżeli kiedykolwiek zabierałbym się za ujęcie tego w programie, to właśnie z tego powodu. Jednak póki co takie informacje można stosunkowo łatwo i szybko zdobyć w Internecie, więc skupiam się na wprowadzaniu do BukCovera bardziej praktycznych udogodnień, o które prosili Użytkownicy.

bilak Październik 10, 2007 o 7:39 pm

czy mozna gdzies go za darmo sciagnac ?

gma Październik 11, 2007 o 12:47 am

@bilak:
Kiedyś udostępniałem na necie wersję 1.0 za friko. Poszukaj – może gdzieś jeszcze ją znajdziesz. Wersja 2.0 jest dostępna tylko z publikacją Cover Booker, oferowaną przez Złote Myśli.

Nie można komentować tego wpisu.

Previous post:

Next post: