Dlaczego NIE gram w Multi Lotek Plus?

Autor: gma - Opublikowano: 21 Styczeń, 2008

Od 8. października 2007 mamy możliwość gry w tzw. Multi Lotka PLUS. Zabawa polega na tym, że skreślając kupon Multi Lotka wybieramy z typowanych liczb dodatkowo jedną, która – naszym zdaniem – zostanie wylosowana jako ostatnia. Przykładowo, skreślając liczby: 1, 11, 21, 31, 41, 51, 61 muszę *spośród nich* wybrać PLUSA. Jeżeli PLUS zostanie wylosowany jako ostatni, wygrywamy pieniądze (tabelka wygranych).

Minęły już ponad trzy miesiące od wprowadzenia tego wariantu, więc postanowiłem podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na jego temat.

Jak napisałem w nagłówku, nie gram w Multi Lotka Plus. Dlaczego?

  1. Niskie prawdopodobieństwo trafienia. Gra jest skonstruowana tak żenująco, że największą szansę na wygraną (według oficjalnej tabeli) ma się trafiając trzy liczby z dziesięciu i wynosi ono, bagatela (sic!), 1:25. Jak by tego było mało, dostaniemy za to jedynie 4 złote.
  2. Wysoki koszt emisji zakładu. Obstawiając PLUSA musimy wyłożyć aż 5 złotych: po połowie za osobny zakład Multi Lotka oraz za ML PLUS. Za tę kwotę mamy 2,5 zakładu Dużego Lotka lub 4 Express Lotka.
  3. Jest to jedyny wariant gry. O systemowej grze w PLUSA można w ogóle zapomnieć… osobiście nie widzę sposobu, żeby sobie z tym poradzić, bo przecież nikt nie będzie wysyłał n-razy tego samego zakładu tylko po to, żeby móc skreślić innego plusa na każdym, a nawet wtedy można wygrać tylko na jednym kuponie. O kosztach takiej gry wolę nie wspominać…

Zatem dla kogo przeznaczony jest Multi Lotek PLUS?

Moim zdaniem wyłącznie dla osób, które grają sporadycznie i głównie na chybił-trafił. Jeśli zdarzy się, że wygrają (co jest raczej mało prawdopodobne), radochy będzie co nie miara, a jeśli nie, to stracą tylko “piątaka”. Dla osób, które, tak jak ja, planują grę, ML Plus to tylko nie warta uwagi ciekawostka.

A jakie jest Twoje zdanie?

Wpisy o podobnej tematyce:

{ 6 odpowiedzi… przeczytaj lub dodaj własny }

zen 21 Styczeń, 2008 o 6:02 pm

Nie gram MULTILOTEK PLUS bo wcale nie gram w multilotka od chwili podwyżki . Nie mogę im tego wybaczyć!!!
Poza tym [moja mantra ]
W Multilotka są kilkanaście razu mniejsze szanse na wysokie wygrane niż w DL i EL.

W multilotka nie ma takich możliwości redukcyjnych tylko te pierdzielone bezgwarancyjne systemy skrócone poza kilkoma dobrymi LANDA kilka innych .
Sytuacja w Multi jest taka że owszem są nikłe szanse na te małe kwoty ale też nie ma stabilnej metody która by pozwoliła stale wygrywać .
Do tego dochodzą słabe relacje wypłat wygranych .
MULTILOTEK DLA MNIE TERAZ TO SZAMBO !!!!
Tak że lepiej i Wy sobie odpuście to ….

P.o.z

zen 21 Styczeń, 2008 o 6:06 pm

Teraz powiem szczerze że napisałem czytając tylko tytuł tego segmentu treści nie czytałem .
Po przeczytaniu treści tam zawartej podpisuję się pod tym co napisał Gma obiema rękami i nogami ;-o)))

Widocznie piszę emocjonalnie po prostu wkurzony jestem na zachłanny Totalizator

P.o.z

gma 21 Styczeń, 2008 o 10:18 pm

@zen:
Po pierwsze dzięki za komentarz :-) Miło mi, że jako jeden z niewielu wypowiadasz się na G-Lotto.

A co do podwyżek… cóż… za coś trzeba te stadiony na Euro 2012 wybudować, więc rząd uznał, że najlepszymi sponsorami będą grający w Lotto. A potem w reklamach widać jak to “Totalizator” pomaga w rozwoju polskiej kultury i sportu… jjjjjjjjjjasne :-/

zen 22 Styczeń, 2008 o 12:12 am

Gma
Nie to nie stadiony To pisowska zachłanna głupota wsadzili na stołek jakiegoś niegramotnego i mamy tego skutki.
Myślał że jak rozwinie sieć kolektur /czyli wpierdzieli kupę kasy na te lottomaty wyda kasę na wystrój i urządzenia będzie miał .A tu h… /tak do rymu wystrój ja piszę przez “h”/
I co teraz mamy ?
Biednych niekumatych kolektorów którzy nic nie zarabiają bo ich za dużo – mało klientów i NA SZCZęśCIE DLA NAS INTERNET !!!
Niedługo będą nas nęcili Milion w poniedziałek wtorek środę itd..
jeszcze spadnie wartość to będzie akurat.
Ciekaw jestem to w tym czasie się na ekspansji wszerz obłowił w totalizatorze.
Jak się tam gruntownie nie zmieni to ta instytucja idzie do lamusa Polecam na ten temat rzeczowe nie emocjonalne wypowiedzi znanego wam Krzysztofa Płocharza .http://www.ithink.pl/artykuly/styl-zycia/hobby/prawda-i-mity-o-podatku-od-glupoty/
i wiele innych

Ja z kolei sam odbiegłem od tematu zasadniczego dlatego kończę bo jeszcze wiele żółci mógłbym tu wylać na tę instytucję – nienormalnego molocha.
P.o.z

zen 22 Styczeń, 2008 o 12:30 am

Gma Tobie się też dostanie
Kolejny raz i za to samo .
Pisałem Ci tu już wcześniej że struktura tego blogu jest dla mnie mało przejrzysta .Ja sie w tym gubię . Nie znajduję tych artykułów których szukam .
Wiem Ty tego nie zmienisz a tacy mało gramotni jak ja będą sie na to wkurzać .
=====================>>>
Do tego że ogół mało pisze musisz się przyzwyczaić .
Z jednej strony nie jest tak dobrze żeby się każdy chciał dzielić swoimi osiągnięciami /jeśli tak to są wyjątki / lub przekazuje się te rzeczy które dla “dawcy koncepcji ” już nie mają żadnych wartości .
Bo w imię czego ??? miałbym się dzielić nie otrzymując za to nic !!!!
Praktyczniejsza jest wymiana .
Zobacz Gma Jak się to zmieniło od czasu Starej Totomanii…

Po za tym tak naprawdę cudów nie ma nikt nie wymyśli nic wbrew naturze kiedy szanse Początkowe np EL to jak jeden do ok. 850tys po różnych zabiegach bywają zmniejszane jak jeden do 50 przy podwyższonym ryzyku popełnienia błędów a często i gorzej niż 50 .

P.o.z

ANDREW 23 Styczeń, 2008 o 4:52 pm

Tylko spokojnie panowie,spokój nas tylko może uratować.
Taki jest Hazard i z tym trzeba sie pogodzić.
Przecież nikt nie każe nam grać w ML plus.
Tylko bukmacherka nam została.
pozdrawiam :)

Skomentuj

Dozwolone jest stosowanie następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Poprzedni wpis: BukCover 3.0

Następny wpis: Wykres bieżących tendencji w grze na parzyste