Download

Poniżej prezentuję garść moich wytworów, których zadaniem jest przybliżenie różnych niuansów gry w Lotto i na zakładach bukmacherskich, aby zapewnić Ci lepszy start. Serdecznie zapraszam do pobierania oraz do dzielenia się poniższymi plikami ze swoimi znajomymi.

  1. Lotto Organizer 12.1 (1.8 MB) – pod tym linkiem znajduje się najnowsza wersja programu Lotto Organizer. Pamiętaj o zainstalowaniu bibliotek Microsoft .NET Framework 4! Program obsługuje wszystkie nowe gry Totalizatora.
  2. Jak *ZARABIAĆ* na Lotto i zakładach bukmacherskich? (1.3 MB) – drugie wydanie mojej autorskiej publikacji, rzetelnie przedstawiającej zalety tzw. „gry na parzyste”, łączącej Lotto i zakłady bukmacherskie. Dzięki niej wiele osób już wygrywa.
  3. Jak, praktycznie bez ryzyka i w błyskawicznym czasie, zarobić na zakładach bukmacherskich? (1.4 MB) – moja najnowsza publikacja o metodzie na gwarantowany zarobek z gry na zakłądach bukmacherskich. Gorąco polecam!
  4. CoverBooker (540 KB) – bezpłatny fragment mojej publikacji o skutecznym wygrywaniu pieniędzy na zakładach bukmacherskich przy pomocy metody Cover.
  5. Raport: Dlaczego nie warto grać na loterii? (47 KB) – jeden z dawniejszych artykułów, przetworzony do pliku PDF. Możesz z nim zrobić prawie co chcesz: poczytać samemu, umieścić na swojej stronie WWW, rozdać znajomym, powiadomić o nim zainteresowane osoby. Wolna wola :-)

Na dziś to tyle… tylko tyle i aż tyle :-) Zaglądaj tu częściej, a co pewien czas na pewno znajdziesz tu coś nowego. Oczywiście, osoby zapisane na mój bezpłatny Newsletter G-Lotto o wszystkim dowiadują się jako pierwsze. Dołącz do grona zadowolonych czytelników już teraz!