FAQ

Codziennie dostaję po kilka maili dotyczących Lotto Organizera, G-Lotto czy Kursu Obstawiania… niestety, ze względu na nawał obowiązków nie mam czasu na nieustanne udzielanie pomocy technicznej do bezpłatnych materiałów, dlatego w tym miejscu będę przedstawiał rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów.

Jeżeli Twój problem nie jest tu przedstawiony, zadaj pytanie na Facebookowym forum Lotto i zakładów bukmacherskich. Dzięki temu z odpowiedzi skorzystają w przyszłości również inni Użytkownicy (warto zatem je przeszukać przed zadaniem pytania). Pamiętaj jednak, że jeżeli pytasz o sprawy techniczne, a nie podasz podstawowych informacji o swoim komputerze i systemie operacyjnym, Twoje pytanie zostanie zignorowane, ponieważ nie będę miał wystarczających informacji, by skutecznie na nie odpowiedzieć.

Na zapytania o pomoc techniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej już nie będę odpowiadał. Wszystkich zainteresowanych przepraszam.

Kurs Obstawiania

1. Brak mi kilku lekcji, bo straciłem maile/dane/mam nowy komputer itp. Czy podeślesz mi je ponownie?

Niestety nie. Nie posiadam ich w na tyle wygodnej formie, by nadawały się do wysyłki oraz lektury. Nie będę również ich przygotowywał do takiej formy. O kopie zapasowe ważnych plików powinien zadbać Użytkownik.

Lotto Organizer

1. Lotto Organizer nie działa w Windows 7 lub Windows Vista. Co zrobić?

W tych systemach program należy uruchamiać z uprawnieniami administracyjnymi. Są ukryte pod prawym przyciskiem myszy i oznaczone napisem „Uruchom jako administrator” lub podobnym. Ostatnio dowiedziałem się też, że pomaga wyłączenie programu antywirusowego lub dodanie Lotto Organizea do „wyjątków”, które są przez nie ignorowane.

Nie można komentować tego wpisu.