Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_ALL in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 46

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_Text in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 51

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_Text in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 51

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_Html in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 51

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_SHOW in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 64
 Forum G-Lotto - LO v0.6
Niezalogowany (Zaloguj się)

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

Witaj Nieznajomy!
Chcesz wziąć udział w dyskusjach? Jeśli posiadasz już bezpłatne konto, zaloguj się.
Natomiast jeśli nie posiadasz jeszcze konta, załóż je za darmo.
 
28 Mar 2008
 # 1
Gma...moze bys mogl sie juz podzielic info odnosnie czego mozemy sie spodziewac w nowej wersji oraz kiedy bedzie udostepniona :)

Zniecierpliwieni forumowicze ;)
  •  
    28 Mar 2008
     # 2
    Mam już prawie gotowy artykuł na ten temat, więc jeszcze troszkę cierpliwości i wszystko będzie jasne.
    Teraz napiszę tylko jedno: LO v0.6 będzie wypakowany nowościami :-)

    Fajnie, że założyłeś ten watek, bo będę starał się zachęcać do komentowania artykułów na forum, zamiast normalnie, pod wpisami.

    Stay tuned :-)
     
    8 Apr 2008
     # 3
    LO v.0.6 dziala!! Wykresy tez!! :) Narazie szybko rzucilem na to oko...ciekawie sie zapowiada:) Pozniej napisze wiecej
     
    8 Apr 2008
     # 4
    Moje gratulacje za LO 0.6. Ta wersja jest świetna. Już przejście z 0.4 na 0.5 było dużym skokiem jakościowym na plus. Ale teraz ta różnica jest ogromna.
    U mnie pojawia się następujący, drobny problem:
    - zakładka "BetGun --> Analiza". Przy przejściu z DL na ML +-810,5 pozostaje zakres z DL. Zatem próba zbadania analizy bądź tendencji daje wyniki zerowe.
    - podobnie w zakładce "BetGun --> Prognoza".

    Prośba:
    Czy w zakładce z wykresami mógłby pojawić się niewielki, kolorowy, opis co oznacza, która linia? Jest to wprawdzie opisane w pomocy lecz co chwilę musiałem tam zaglądać.

    Pozdrawiam serdecznie.
     
    8 Apr 2008
     # 5
    <blockquote><cite>Napisane przez: Przemol</cite>
    - zakładka "<a href="http://www.g-lotto.info/l/betgun.php">BetGun</a>--> Analiza". Przy przejściu z DL na ML +-810,5 pozostaje zakres z DL. Zatem próba zbadania analizy bądź tendencji daje wyniki zerowe</blockquote>

    jak przechodzisz z DL na 810,5 to kliknij na tego "zielonego + ustaw" a dopiero na "analiza"
  •  
    8 Apr 2008 zmieniony
     # 6
    Witam
    Od jakiegos czasu przegladam to forum, nie wypowiadajac sie.

    Jednak przegladajac najnowszego LO natknalem sie na buga (chyba) i postanowilem to zglosic dla ogólnego dobra ;)

    Chodzi o to, ze prognozujac multilotka z zakresu 1-40 nie ma roznicy miedzy prognozowaniem >10 i <10 - wyniki sa takie same, jakby wolana byla ta sama funkcja..
    Sprawdzalem to dla kilku zakresow analizy(np 3940-3990). Moze to tak wyglada tylko u mnie, w ktorym wypadku prosilbym o pomoc, a jesli jest to ogolny problem, to bedzie potrzebny patch ;)


    Tak pozatym programik bardzo fajny, gratuluje pomyslu i wykoniania :)

    Skoro juz cos pisze, to napisze wiecej ;), drobne sprawy, ale moze warto:
    -na pasku stanu programu pokazuje sie niezaktualizowana liczba losowan w bazie - przynajmniej w ML, na pozostale nie patrzylem.. w 0.5 to byl o tyle problem, ze recznie ustawialo sie zakres analiz (ja wlasnie na tej podstawie), ale teraz chyba jest automatyczny, wiec juz nie ma problemu
    -na stronie download-u mozna by zaktualizowac, ze do scigniecia jest wersja 0.6
    -jeszcze w prognozie - wszystkie zkresy prognoz ladnie sie skaluja na zakres ostanich 50 losowan oprocz +-810,5

    To tyle, nie chce zeby wyszlo, ze sie czepiam, ale moze sam nie zwrociles na to uwagi ;)b
     
    8 Apr 2008
     # 7
    Koger...
    Jezeli chodzi o 1-40 >10 i <10 tez to zauwazylem. Gma chyba cosik "namieszal" wiec poczekajmy az sie wypowie w tej kwestii, ale mysle ze jest to wszystko do naprawienia
     
    8 Apr 2008
     # 8
    Witajcie :-)

    Dzięki za testowanie Lotto Organizera. Faktycznie, kilka niedoróbek trafiło do oficjalnej wersji programu, ale już skończyłem poprawiać najpilniejsze błędy i zaraz wrzucę wersję 0.6.1.

    Napisane przez: PrzemolMoje gratulacje za LO 0.6. Ta wersja jest świetna. Już przejście z 0.4 na 0.5 było dużym skokiem jakościowym na plus. Ale teraz ta różnica jest ogromna.

    Dzięki za miłe słowa. Staram się, aby z każdą kolejną wersją program był jeszcze bardziej profesjonalny i jeszcze bardziej przyjazny w obsłudze.

    Napisane przez: PrzemolCzy w zakładce z wykresami mógłby pojawić się niewielki, kolorowy, opis co oznacza, która linia? Jest to wprawdzie opisane w pomocy lecz co chwilę musiałem tam zaglądać.

    Będzie w 0.7. Niestety jeszcze nie obcykałem dokładnie biblioteki rysującej wykresy, wiec dlatego ten drobny brak.

    Propozycja na szybko: pokojarz zdarzenia z "temperaturą" kolorów -- poniżej równowagi są fioletowe (zimne: <10, <3, <810,5), równowaga jest żółta (=10, =3), natomiast przewaga czerwona (ciepłe: >10, >3, >810,5).

    Napisane przez: KogerChodzi o to, ze prognozujac multilotka z zakresu 1-40 nie ma roznicy miedzy prognozowaniem >10 i <10 - wyniki sa takie same, jakby wolana byla ta sama funkcja..

    Nie tyle ta sama funkcja, ale w jednym miejscu był nie taki znak większości, jak powinien. W Lotto Organizerze 0.6.1 jest to już poprawione.

    Napisane przez: KogerSkoro juz cos pisze, to napisze wiecej ;), drobne sprawy, ale moze warto:
    -na pasku stanu programu pokazuje sie niezaktualizowana liczba losowan w bazie - przynajmniej w ML, na pozostale nie patrzylem.. w 0.5 to byl o tyle problem, ze recznie ustawialo sie zakres analiz (ja wlasnie na tej podstawie), ale teraz chyba jest automatyczny, wiec juz nie ma problemu
    -na stronie download-u mozna by zaktualizowac, ze do scigniecia jest wersja 0.6
    -jeszcze w prognozie - wszystkie zkresy prognoz ladnie sie skaluja na zakres ostanich 50 losowan oprocz +-810,5

    Kurcze faktycznie zapomniałem o automatycznym odświeżaniu zakresów po aktualizacji bazy. Będzie bankowo w 0.7.
    Info na stronce już poprawiłem -- dzięki serdeczne za zwrócenie uwagi :-)
    Odnośnie skalowania zakresów w prognozach: również poprawione w 0.6.1.

    Napisane przez: KogerTo tyle, nie chce zeby wyszlo, ze sie czepiam, ale moze sam nie zwrociles na to uwagi ;)b

    No coś Ty :-) Pomagasz uczynić program lepszym, a ja miałbym Cię "opieprzać"? W życiu bym tego nie zrobił!

    Serdecznie dziękuję wszystkim za testy programu i informacje o spostrzeżonych błędach. Wersja 0.6.1 już za chwilę będzie dostępna. Link podkleję na G-Lotto, ShoutBoksie i w tym poście, zatem stay tuned :-)
     
    8 Apr 2008
     # 9
    Link podkleję w osobnym wątku na forum, aby uniknąć zamieszania.
  •  
    8 Apr 2008
     # 10
    Propozycja na szybko: pokojarz zdarzenia z "temperaturą" kolorów -- poniżej równowagi są fioletowe (zimne: <10, <3, <810,5), równowaga jest żółta (=10, =3), natomiast przewaga czerwona (ciepłe: >10, >3, >810,5).

    Dobre to z tymi kolorami.
    Poradziłem sobie jeszcze inaczej. Po prostu interesujący mnie fragment o kolorach wykresów wyciąłem z "Pomocy" i wkleiłem do "Notatnika".
    Ten program jest tak bardzo funkcjonalny, że aż zaskakujący.

    PS: Gdyby "ruskie" go mieli to na pewno pierwsi dolecieli by na księżyc.