Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_ALL in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 46

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_Text in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 51

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_Text in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 51

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_Html in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 51

Notice: Undefined index: PERMISSION_FORMATTERS_SHOW in /home2/dealer/main/pkg/lis/lotto/html/forum/extensions/DefaultFormatter/default.php on line 64
 Forum G-Lotto - [ Artykuł ] Jak wykorzystuję Lotto Organizera?
Niezalogowany (Zaloguj siÄ™)

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

Witaj Nieznajomy!
Chcesz wziąć udział w dyskusjach? Jeśli posiadasz już bezpłatne konto, zaloguj się.
Natomiast jeśli nie posiadasz jeszcze konta, załóż je za darmo.
 
3 Apr 2008 zmieniony
 # 1
W tym miejscu zapraszam do dzielenia się przemyśleniami po przeczytaniu artykułu:

Jak wykorzystujÄ™ Lotto Organizera?
  •  
    6 Apr 2008
     # 2
    Witam
    Gma jakis czas temu wyslalem do Ciebie meila z zapytaniem odnosnie analizy w LO (chyba nie masz czasu zebu odp.) wiec wrzuce moje pytanie na forum...moze szybciej sie doczekam odp. ;)

    - jesli ustawie sobie zakres losowania (nie bede sie skupial na realnych wynikach i nr losowan) tak zeby dla <10 wyszlo mi s0=10
    (czyli w danym zakresie losowan zdarzenie <10 wystapilo w tym przypadku 10 razy) i wyjdzie mi np:
    +1: 3000,123
    +2: 3002,245
    +3: 3004,176
    to jesli jednak sie okaze ze w losowaniu 3000 wylosowano >10 to czy analize zaczynam od poczatku i w tym momencie wychodzi np:
    +1: 3003,123
    +2: 3005,679
    +3: 3009,542
    i w tym momencie obstawiam na <10 na losowanie 3003 czy jednak pozostaje przy wczesniejszej analizie zeby wyslac juz na losowanie 3002.

    Mam nadzieje ze zrozumiales o co mi chodzi;)

    Pozdrawiam
     
    6 Apr 2008
     # 3
    Napisane przez: szulcGma jakis czas temu wyslalem do Ciebie meila z zapytaniem odnosnie analizy w LO (chyba nie masz czasu zebu odp.) wiec wrzuce moje pytanie na forum...moze szybciej sie doczekam odp. ;)

    Dziwnym trafem list trafił do spamu... już nauczyłem Google'a żeby następnym razem nie postąpił w ten sposób :-)

    Odnośnie Twojego pytania... nie podałeś ważnej informacji: dokładnego zakresu, dla jakiego uzyskałeś powyższą prognozę.

    Bez tego ciężko mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi, więc trochę pogdybam...

    Jeśli prognozowałeś na losowanie 3000 <10 parzystych i weszło >10, to wynik działania ponownej prognozy na ilość wypadnięć nie powinien ulec zmianie, ponieważ nie ma danych o nowym losowaniu z wystąpieniem wariantu <10, na który program zwróci uwagę przy rekalkulacji prognozy, zatem będzie nadal równy:
    +1: 3000,123
    +2: 3002,245
    +3: 3004,176

    Jeśli nie o to chodziło, to daj znać.
     
    6 Apr 2008
     # 4
    Tak...o to mi chodzilo:) Na dobra sprawe to sam zauwazylem ale tak dla pewnosci chcialem sie upewnic:)
    Dzieki za odp.

    Pozdrawiam