Gra na parzyste: pytania i odpowiedzi

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 20 października, 2007 · 13 odpowiedzi

Od jakiegoś czasu propaguję na G-Lotto tzw. grę na parzyste – najlepszy sposób na zarabianie przy wykorzystaniu połączenia Lotto i zakładów bukmacherskich, jaki udało mi się wymyślić. Jest to metoda, która jak do tej pory przyniosła mi największy sukces finansowy przy praktycznie minimalnym ryzyku. Metoda jest dokładnie opisana w poradniku „Jak zarabiać na Lotto i zakładach bukmacherskich”, który za friko pobierzesz w dziale Download.

Moja metoda różni się od innych czterema aspektami:

 • niskie ryzyko gry,
 • gra przynosi zyski,
 • sam stworzyłem i bezpłatnie rozpowszechniam narzędzia do wspomagania gry tą metodą,
 • poznanie jej nie kosztuje ani złotówki.

Dzięki mojej pracy i spostrzeżeniom, na połączeniu Lotto i zakładów bukmacherskich zarabia już wiele osób. Ciężko mi podać dokładną liczbę, ale bazując na korespondencji jest ich co najmniej kilkadziesiąt i o grze na parzyste wyrażają się pozytywnie.

Naturalnie (co mnie cieszy) pośród głosów pozytywnych znajdują się również głosy negatywne, dlatego w dzisiejszym artykule postaram się rozwiać kilka nieścisłości.

Chronologicznie pierwszym czytelnikiem, który wyraził swoją krytykę jest osoba ukrywająca się pod pseudonimem MS.

MS zostawił(a) następujący komentarz:

hmmm. Czytam o Twoich sukcesach i zaczynam watpić w sens tego co Pszesz.
1. Zaczynając od 40 złotych i tylko 40 zł musiałbyś mieć wyjatkowe szczęscie aby dojść w 3 miesiące do 800 zł.
2. Podobno zaliczyłeś wtope na -260 zł. Tak więc wpłaciłeś więcej niż 40 zł.
3. Zarobienie takiej kasy progresją opisane w poradniku po przekalkulowaniu daje nieco inne koszty.
4. Dojscie do takiej kwoty wymaga np trafiania co 4 badź 5 raz gdy pieniędzy w grze jest całkiem sporo.
5. Czwarty punkt wyklucza 1 punkt.
mogę przytaczac inne tezy.

Gram troszkę na BetGun. Umoczylem ponad 1000 zl ale juz i tak wiekszosc odbilem.
Gralem na. rowno 10. Gralem od 10 zl z inną progresją. Poplynalem na przerwie w czerwcu. Potem zaczalem odbijac straty ale ucięto mi maksymalny zaklad do 400zl tak wiec progresja stracila sens.

Zarobienie takich pieniedzy umozliwia gra Vabank.
Celowanie na trafna, parzysta lub nieparzystą i stawianie duzej kwoty. Nietrafione? trudno. bedzie celowane nastepnym razem.
kilka razy mialem nosa. Stawiam po 50 zl. na 14 celowan, 8 razy trafilem. Jestem do przodu ? jestem.

Jest inny system. Gra na “liczb w pierwszej 40 0-9″
System lepszy na progresje wg mnie bardziej przewidywalny na dluzszą metę.

Pozdrawiam.

Ponieważ cenię sobie konstruktywną krytykę (bardzo istotna sprawa dla każdego człowieka, który chce się rozwijać), z przyjemnością odpowiem na każdy zarzut, opinię czy sugestię, jaką zostawił(a) MS.

1. Zaczynając od 40 złotych i tylko 40 zł musiałbyś mieć wyjatkowe szczęscie aby dojść w 3 miesiące do 800 zł.

Szczęście nie ma tu nic do rzeczy. Wszystko jest kwestią doboru stawki. Owszem, w poradniku przytoczyłem sposób obstawiania (konkretnie: rozpis progresji), który nie przyniósłby omawianych wyników, gdyby grać tylko i wyłącznie według wspomnianej tabelki — to prawda. Inną sprawą z kolei jest fakt, że *ja* gram o wiele agresywniej. Nie zadowalam się kilku- czy kilkunastosłotowymi zyskami i dlatego ryzykuję nieco bardziej. Dlaczego nie zawarłem tego w poradniku? Proste – nie chcę nikomu mydlić oczu. Nie chcę namawiać do bezmyślnego, kierowanego chęcią milionowych zysków hazardu. Nie chcę, żeby ktoś stracił. Właśnie dlatego w publikacji podałem najprostszy, najbezpieczniejszy sposób gry, nie narzucając nikomu żadnych stawek. Zawsze uważałem (o czym zresztą wspominam w publikacji), że to *gracz* jest odpowiedzialny za swoje pieniądze i *gracz* decyduje ile chce zainwestować. Ja inwestowałem więcej, a moim celem było pokazanie, że ta metoda jest skuteczna i że można na niej wyjść do przodu. Ile się wyjdzie do przodu zależy tylko od tego, jak ktoś jest skłonny grać i za ile.

Kłania się znajomość najstarszej zasady hazardu: większe ryzyko = większy zysk (lub, naturalnie, większa strata, ale to w metodzie na parzyste jest dość rzadkie).

2. Podobno zaliczyłeś wtope na -260 zł. Tak więc wpłaciłeś więcej niż 40 zł.

Nie, wpłaciłem dokładnie 40 PLN. Wtopę natomiast zaliczyłem na 270 PLN. Jakim cudem nie straciłem wszystkich środków? Po prostu miałem z czego zaliczyć tę wtopę, ponieważ grałem agresywniej. Wszystko wyjaśniam w tym wpisie.

3. Zarobienie takiej kasy progresją opisane w poradniku po przekalkulowaniu daje nieco inne koszty.

Jasne! Wychodzi tego o wiele mniej i 800 złotych wydaje się być marzeniem. Oczywiście tylko w wypadku, gdy gra się *dokładnie* tak, jak opisuję to w poradniku. Widzisz… nie narzucam nikomu wpłacania 40 złotych i budowania kapitału na grę. Są gracze, którzy wpłacają 10 razy więcej i wyciągają z tego 10 razy więcej. Ja jestem osobą, która *praktycznie* zainwestowała swoje ciężko zarobione pieniądze, a następnie grała i wyciągała z tej gry wnioski. Zainwestowałbyś w coś, co dopiero testujesz, tysiące złotych? Wątpię. Właśnie dlatego ja włożyłem w to przedsięwzięcie zaledwie 40 PLN. Okazało się, że można tak wygrywać większe sumy. Rozbudowałem kapitał, stać mnie było na grę za większe stawki, więc grałem, będąc w pełni przekonanym, że wyjdę na swoje. Wyszedłem? Wyszedłem :-)

4. Dojscie do takiej kwoty wymaga np trafiania co 4 badź 5 raz gdy pieniędzy w grze jest całkiem sporo.

Masz rację :-) Wyobraź sobie jednak, dla przykładu, że wyczekałeś kilka losowań i wchodzisz do gry nie za 5, ale np. za 100 złotych? Wystarczy 6-10 gier (!!!) i masz mój wynik na swoim koncie.

Trzeba zrozumieć, że ja pokazuję sposób. Nie jest on idealny, nie jest doskonały. Zawsze może być lepiej, ale żeby było lepiej, trzeba włożyć coś od siebie. Moja publikacja miała na celu pokazanie tej metody oraz nawiązanie kontaktu z ludźmi, którzy skłonni byliby poświęcić swój czas na dogłębniejszą analizę i podzielenie się wnioskami czy to w mailach do mnie czy bezpośrednio na stronie, w komentarzach. Nawiązałem takie kontakty i na wnioskach płynących z dyskusji nieustannie rozwijam tą metodę.

Prosta sprawa:

 • im więcej osób pracuje nad metodą, tym staje się ona lepsza,
 • im lepsza metoda, tym większe zyski i bezpieczniejsza gra.

Gralem na. rowno 10. Gralem od 10 zl z inną progresją. Poplynalem na przerwie w czerwcu. Potem zaczalem odbijac straty ale ucięto mi maksymalny zaklad do 400zl tak wiec progresja stracila sens.

Zastanawiałem się nad grą na =10 i mam kilka pomysłów na prognozowanie czasu wejścia do gry. Wszystko jest jeszcze w stanie „surowym”, ale gdy wpadnę na wartościowy pomysł, na pewno opiszę go na G-Lotto.

Zarobienie takich pieniedzy umozliwia gra Vabank. Celowanie na trafna, parzysta lub nieparzystą i stawianie duzej kwoty. Nietrafione? trudno. bedzie celowane nastepnym razem. kilka razy mialem nosa. Stawiam po 50 zl. na 14 celowan, 8 razy trafilem. Jestem do przodu ? jestem.

A widzisz… wystarczy odrobina pomyślunku i można ładnie zarabiać na tej metodzie. I to nie pojedyncze złotówki, co mi wytykałeś, ale konkretne pieniądze. Serdecznie życzę Ci powodzenia w Twoich bojach z Totalizatorem :-)

Jest inny system. Gra na “liczb w pierwszej 40 0-9″. System lepszy na progresje wg mnie bardziej przewidywalny na dluzszą metę.

To też analizuję, jednak wolę się nie rozdrabniać. Lepsza jedna metoda „obcykana” do samego końca niż dwie, w stosunku do których pozostają wątpliwości. Przyjdzie i czas na grę tym sposobem, bo nie ma to jak zarabiać jednocześnie na więcej niż jednej metodzie.

Drugi, nacechowany wątpliwościami komentarz, pochodził od czytelnika o nicku Kempos. Miał on następującą postać:

Mówisz, że progresją na ktorą masz 40 zł, z kasą rozłożoną na 4 poziomy czyli.
1. 2,5 zł
2. 5
3. 10
4. 20
razem 37.5 zł Na każdym poziomie zysk 2,50 zł. Nawe jeśli trafiałbyś co drugie losowanie to miesiecznie miałbyś niecałe 40 zł zysku. Ciekawae gdzie reszta kasy :D

Drogi Kemposie… mam nadzieję, że po lekturze odpowiedzi na zarzuty MS zrozumiałeś, że można skutecznie mnożyć pieniądze dzięki tej metodzie. Zauważ również, że wpis, w którym dzielę się moją metodą, został opublikowany dziesiątego kwietnia, zatem ma już… PÓŁ ROKU! Nie uważasz, że każdy, kto opracowałby metodę na łatwe zarabianie pieniędzy, poświęciłby dodatkowo swój czas na to, żeby uczynić tę metodę jeszcze bardziej bezpieczną i dochodową? Ja tak zrobiłem, dlatego po pół roku mam inne, o wiele lepsze wyniki w stosowaniu tej metody.

Pokazałem, że na grze na parzyste w BetGun można zarabiać. Więcej! Od nikogo nie chciałem ani złotóweczki za możliwość poznania tej metody. Nikomu nie obiecywałem złotych gór i to ja, jako pierwszy, uczciwie napisałem, że nie jest to metoda na finansową niezależność, a raczej sposób na kilka dodatkowych stówek miesięcznie. Jeżeli chcesz, to ją stosujesz. Jeżeli nie, to nie. Mi nic do tego :-)

Wiecie, co mnie zaskakuje? Gdy ktoś woła pieniądze, często bajońskie sumy, za ujawnienie jakiegoś programu/systemu/metody na grę czy to w lotto czy na zakładach bukmacherskich, wszyscy są nieufni i pytają „dlaczego ktoś żąda zapłaty, a nie wygrywa samemu tą metodą?”. Gdy opisałem i udostępniłem za darmo mój sposób… reakcja jest często taka sama, wszyscy węszą spisek i oszustwa. Czyżby nikt nie wierzył w to, że można na lotto i zakładach wychodzić na swoje? A może są ludzie, którzy chcą, żeby ich prowadzić za rączkę i mówić co, gdzie i za ile obstawić, żeby na 100% wygrać? Nie wiem… Wiem jednak, że są ludzie, którzy wygrywają tą metodą i mają pozytywne zdanie na jej temat. Dla równowagi przytoczę kilka pozytywnych opinii…

„Po przeczytaniu metody gry na parzyste u bukmachera przeanalizowalem ostatni miesiac i faktycznie wychodzi to rewelacyjnie. W ciagu 3-4 ostatnich miesiecy wykorzystujac progresje spokojnie mozna bylo zarobic nawet do 500% wkladu poczatkowego bez naprawde wnoszenia duzego wkladu !!!”
vavis

Gram na parzyste od niedawna, już dwa razy wyszedłem do przodu po trzech losowaniach (raz 1,60, a drugi raz 1.00 zł). Więcej informacji o moich grach daję na moim blogu :). Gratuluję pomysłu gry na parzyste :).
virious

Grać czy nie grać — decyzja należy do Ciebie.

Odnośnie rozwoju metody… Już niedługo opublikuję drugie wydanie mojego poradnika „Jak zarabiać na Lotto i zakładach bukmacherskich”, w którym opiszę samą metodę, pół roku moich doświadczeń w jej stosowaniu oraz różne, bardziej zaawansowane podejścia do zarabiania w ten sposób. Na dniach pojawi się również najnowszy Lotto Organizer z, mam nadzieję, działającą funkcją aktualizacji wyników losowań z Internetu.

O wszystkim, jak zwykle, najszybciej dowiedzą się osoby subskrybujące mój w 100% bezpłatny, w 100% praktyczny i w 100% korzystny Newsletter G-Lotto.

Notka dla nowych Czytelników:

 • jeżeli nie wiesz, czym jest metoda gry na parzyste, poczytasz o niej tutaj,
 • jeżeli nie masz czasu na czytanie, pobierz teraz ebooka „Jak zarabiać na Lotto i zakładach bukmacherskich„,
 • o sukcesach, jakie osiągałem stosując wspominaną metodę poczytasz tutaj,
 • bezpłatny program do analizy gry na parzyste znajdziesz tutaj,
 • o wszystkich ulepszeniach tej metody dowiesz się najszybciej, jeżeli zapiszesz się na bezpłatny Newsletter G-Lotto.

Wpisy o podobnej tematyce:

{ 13 odpowiedzi… przeczytaj lub dodaj własny }

Pomyk Październik 20, 2007 o 10:21 pm

Z matematycznego punktu widzenia gra progresja przy niekorzystnym prawdopodobienstwie jest skazana predzej lub pozniej na porazke ;)
Wyciaganie wnioskow na podstawie 100 losowan to rowniez zly pomysl.
Zeby zbankrutowac wystarczy jedna niekorzystna seria, ktora predzej lub pozniej nastapi.

gma Październik 22, 2007 o 3:03 am

Z matematycznego punktu widzenia gra progresja przy niekorzystnym prawdopodobienstwie jest skazana predzej lub pozniej na porazke ;)

W metodzie gry na parzyste prawdopodobieństwo jest o wiele większe, niż przy grze w multi lotka na jedną liczbę (najłatwiej trafić), oczywiście mając na uwadze uzyskanie tego samego zysku z obu sposobów gry, dlatego zupełnie nie rozumiem co masz na myśli pisząc „niekorzystne prawdopodobieństwo”…

Wyciaganie wnioskow na podstawie 100 losowan to rowniez zly pomysl.

Widzisz… gdybym nie wyciągnął tych wniosków, nie wpadłbym na pomysł gry na parzyste i nie „wkręciłbym się” w analizę tego podejścia do gry. Dziś, mając już pewne doświadczenia w grze tą metodą, moje sposoby typowania uległy rozwinięciu, a wybór ilości losowań do analizy jest o wiele bardziej elastyczny. Wspominane przez Ciebie 100 losowań miało po prostu wykazać pewną anomalię, na podstawie której rozwinęła się metoda gry i to wszystko. Ta ilość nie jest żadną regułą.

Zeby zbankrutowac wystarczy jedna niekorzystna seria, ktora predzej lub pozniej nastapi.

Naturalnie! Ale, z drugiej strony, kto każe Ci brać udział w każdej grze i każdą progresję ciągnąć do oporu? Trzeba grać rozważnie, szacować moment wejścia do gry i jej długość. Jeżeli masz zdrowe podejście i trzymasz się pewnych zasad, nigdy nie będziesz do tyłu grając tym sposobem.

rafal Listopad 3, 2007 o 12:12 am

witam,

dlaczego na etgub nie ma opcji gry na parzyste w polskiego multilotka tylko niemieckiego?

pozdrawiam

gma Listopad 5, 2007 o 2:27 pm

@rafal:
Jest możliwość gry w polskiego Multi Lotka. Po prostu o niektórych porach dnia nie jest on wyświetlany w menu wyboru zdarzeń. Wystarczy zaczekać kilka godzin i znowu Multi Lotek pojawi się w ofercie.

silweck Grudzień 7, 2007 o 2:12 pm

Prosze sobie zobaczyć ostatnie wyniki multilotka powiedzmy ostatnie 10 wyników losowań. Niestety parzystych liczb jest przeważnie mniej. Zauważyłeś to??

gma Grudzień 7, 2007 o 2:47 pm

@silweck:
Oczywiście, że tak :-) Cieszę się również, że i Ty to zaobserwowałeś, bo świadczy to o Twoim zdrowym rozsądku.

Po raz kolejny przypomnę: nie namawiam do bezmyślnej gry i topienia pieniędzy. Pragnę za to pokazać sposób, na którym można wychodzić „do przodu”. Skoro tendencja się zmienia i wariant niegdyś mniej prawdopodobny zaczyna „odrabiać straty”, to trzeba to wykorzystać :-)

silweck Grudzień 8, 2007 o 9:48 am

Czyli mam rozumieć, że teraz będziesz grał na liczby nieparzyste, tzn. ponad 10 liczb nieparzystych w losowaniu, tak??
A oto wyniki wczorajszego tj. z 7 grudnia 2007 losowania multilotka:

2(P),3, 5, 18(P), 23, 25, 27, 34 (P), 38 (P), 45,
46(P), 48(P), 50(P), 52(P), 61, 62(P), 63, 64(P) ,69, 73.

Znowu jak widać wypadło więcej niż 10 licz nieparzystych. Co Ty na to?

matajus Grudzień 28, 2007 o 10:57 pm

niestety taka gra przy czarnej srii kończy się bankructwem BG ma limit na stawke ustawioną na 400zł!!!???

Hunter Grudzień 30, 2007 o 12:56 am

Właśnie – ten limit jest największą przeszkodą w tym, całkiem niezłym, systemie..

Hunter Grudzień 31, 2007 o 6:37 pm

Chyba znaleziono już rozwiązanie tego problemu. Otóż – rozkładasz daną stawkę na kilka kuponów (wychodzi na to samo) – oczywiście pod warunkiem, że i tego BetGun nie blokuje…

TheEnd Styczeń 3, 2008 o 3:41 am

Witam,
Napiszę w skrócie: trochę czytałem, troche analizowałem i… znalazłem przerwę 19-stu!!! losowań pomiędzy losowniami z przewagą parzystych. (oraz kilka 11 i 13-tek)
I co wtedy?
Żeby wygrać 2zł potrzeba chyba ze 100.000
Proszę o komentarz.
Podrawiam

hektor55 Styczeń 6, 2008 o 8:25 pm

A moze ktos chcialby zagrac w expresa?

gma Styczeń 9, 2008 o 5:44 pm

@TheEnd:
Oczywiście, że są takie przerwy — w końcu to gra losowa. GWARANTUJĘ również, że w przyszłości pojawią się one ponownie. Sztuka wiedzieć, kiedy powiedzieć „dość” i zmienić strategię lub odczekać. Poza tym warto byłoby włożyć w grę trochę własnego pomyślunku i stworzyć sobie np. wykres tendencji, na którym miałbyś jak na dłoni moment, w którym przewaga parzystych zaczyna słabnąć.

Powtórzę po raz n-ty: pokazałem bodaj najskuteczniejszy sposób gry, dający zyski, pozwalający zamykać miesięczny okres gry na plusie. Nie zwalnia Cię to jednak od obserwacji i wyciągania wniosków, bo to jest gra *losowa*.

Druga sprawa to to, że nikt Ci nie każe wyłożyć tysięcy złotych na progresję. Ja gram maksymalnie do trzeciego poziomu, więc w najgorszym wypadku umoczę o wiele, wiele mniej.

Zrozum, że to nie jest metoda na wygrywanie milionów. Możesz w ten sposób dorobić do pensji i to wszystko. Aksjomat: im mniejsze ryzyko, tym mniejsze wygrane. Jak chcesz dużych pieniędzy, to zachęcam do finansowania budżetu państwa w takich grach jak Duży i Multi Lotek ;-)

Skomentuj

Previous post:

Next post: