Konkurs na G-Lotto

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 22 lipca, 2008

Zależy mi na tym, żeby rozruszać Forum G-Lotto i uczynić z niego miejsce, na którym zebrałaby się elita osób grających w gry Totalizatora oraz obstawiających zdarzenia sportowe i lotto w BetGun. Chciałbym, aby prowadzone nań dyskusje były merytoryczne i prowadziły do wartościowych spostrzeżeń oraz opracowywania nowych metod gry, a także aby rozruszać „scenę” osób dzielących się swoimi typami.

Wymyśliłem w tym celu pewnego rodzaju konkurs.

Zasady są proste:

  1. Zaloguj się na Forum G-Lotto. Jeśli nie masz jeszcze konta — założysz je bezpłatnie w 5 minut.
  2. Załóż nowy, *merytoryczny*, związany tematycznie z forum wątek w dowolnym dziale z kategorii G-Lotto, Typowanie lub Programy.
  3. Moderuj dyskusję, zapraszaj do niej swoich znajomych, odpowiadaj na komentarze innych, prowokuj do dzielenia się opiniami i wiedzą.

Jeżeli Twój temat, przez okres trwania konkursu, będzie miał największą liczbę uczestników w dyskusji, przeleję na Twoje konto 50 złotych.

Również, jeżeli Twój temat „uzbiera” najwięcej wpisów, pochodzących od innych członków Forum G-Lotto (Twoje wpisy się nie liczą), również przeleję na Twoje konto 50 złotych.

Konkurs rusza we wtorek, 23. lipca o północy i trwa do północy 23. sierpnia. Wtedy nastąpi zliczanie głosów, ogłoszenie wyników i skontaktuję się ze zwycięzcami.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie konkursu – zadawajcie je proszę w tym wątku.

To w zasadzie wszystko, co trzeba wiedzieć, aby powalczyć o stówę, zatem… zapraszam do dyskusji :-)

Wpisy o podobnej tematyce:

Nie można komentować tego wpisu.

Previous post:

Next post: