Lotto Organizer 12.1 — już dostępny!

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 10 sierpnia, 2012 · 26 odpowiedzi

Właśnie skończyłem przygotowywanie kolejnej wersji Lotto Organizera. Jedyną zmianą w stosunku do poprzedniej wersji jest uaktualniony moduł pobierania losowań, który będzie już niezależny od strony Totalizatora. Dzięki temu powinniśmy uniknąć w przyszłości przestojów w funkcjonowaniu programu.

Program, jak zwykle, można pobrać całkowicie bezpłatnie – klikając poniższy odnośnik:

Pobierz
Lotto Organizer 12.1

Jest jednak jeden haczyk: chciałbym, żebyście podczas pobierania poinformowali o tym swoich znajomych z portali społecznościowych. Dzięki temu Wy macie bezpłatny program, a ja mam trochę darmowego „pijaru”. Wszystko odbywa się automatycznie i w pełni bezpiecznie za pośrednictwem polskiego serwisu Click&Save.

{ 26 odpowiedzi }

Adrian Sierpień 10, 2012 o 7:36 pm

nie posiadam konta na żadnym portalu społecznościowym, czy nie będę mógł ściągnąć pliku?

Krzysiek Sierpień 10, 2012 o 10:09 pm

Witam. czy forum g-lotto działa? , bo od dluugiego czasu nie moge wejsc na strone

http://www.g-lotto.info/forum/

Sebastian Sierpień 10, 2012 o 11:48 pm

Pawle nie posiadam konta na żadnym z tych portali. Jak mam pobrać Lotto Organizera?

Pozdrawiam

Paweł Kata Sierpień 11, 2012 o 12:28 am

Krzyśku, forum niestety zostało przejęte jakiś czas temu przez roboty spamowe i musiałem je zamknąć. Z drugiej strony jakoś nigdy specjalnie się nie rozkręciło, więc niewielka to strata.

Adrian, Sebastian: wybaczcie te ceregiele. Przyjąłem taki sposób rozpowszechniania Lotto Organizera, żeby dotrzeć z nim do jak największej ilości osób i uniknąć bycia po raz n-ty niesprawiedliwie posądzonym o wyłudzanie pieniędzy przez SMS. Teraz nie ma wątpliwości, że program jest bezpłatny i że rozdaję go za darmo. Postaram się w przyszłym tygodniu umieścić go na torrentach, a do tej pory możecie poprosić syna/córkę/żonę/siostrę/brata itp. itd. żeby pobrali program dla Was. Przepraszam za ten kłopot i mam nadzieję, że okażecie zrozumienie.

Zbyszek Sierpień 11, 2012 o 2:05 pm

Szkoda że w taki sposób trzeba pobierać. Nie ma syna nie ma córki a ja nie bede pisać co i gdzie mnie strzyka jak mam sie bawić w jakieś kombinacje. Ale trudno Twój program Twoja wola, musze sie z tym pogodzić. Szkoda bo nie bede miał najnowszej wersji.
Pozdrawiam.
Zbyszek T.

Krzysztof Sierpień 11, 2012 o 2:21 pm

Witam programu uzywam od wczoraj aktualizuje mi losowania i je pobiera przynajmniej tak pokazuje w pierwszym kroku ale w przegladzie losowan mam ostatnie losowanie nr 6728 multimulti jak chce zrobic prognoze dla 6730 to wychodza błedne wyniki jakby nie widzial sciagnietych danych o ile wogóle je sciągnoł :)

wezyrek Sierpień 11, 2012 o 3:32 pm

dlaczego mam taki komunikat?

„Przepraszamy, przycisk o podanym ID nie istnieje:(„

Paweł Kata Sierpień 11, 2012 o 8:04 pm

Zbyszku, jakoś muszę rozpowszechnić ten mój program. Jeśli nie ma kto Ci go pobrać i podesłać, to poczekaj kilka dni — program będzie na torrentach.

Krzysztof, zapoznaj się z filmami instruktażowymi. Prognozy robi się na losowania, których nie ma w bazie ;-)

Wezyrek, napisz dokładnie co robisz i w który momencie wyskakuje Ci ten błąd. Postaram się coś na to zaradzić.

zdrowoj Sierpień 11, 2012 o 10:22 pm

Po zainstalowaniu i ponownym uruchomieniu komputera Organizer nie daje się uruchomić. Wyskakuje komunikat: „Program przestał działać poprawnie a powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.”
Mam zainstalowany Framework 4. System 32 bitowy Windows Vista Business Service Pack 2

Paweł Kata Sierpień 12, 2012 o 5:58 am

Zdrowoj, a uruchamiasz go jako administrator? (Prawy na ikonce i wybierz z menu)

zdrowoj Sierpień 12, 2012 o 3:54 pm

Owszem. To pierwsze co włączyłem. Organizer jest także wyjątkiem w zaporze i Windows Defenderze.

Paweł Kata Sierpień 12, 2012 o 5:13 pm

Zdrowoj, spróbuj przeinstalować aplikację. Odinstaluj ją przy pomocy deinstalatora (skrót masz w Start->Programy->Lotto Organizer), potem usuń folder „c:\Program Files\Lotto Organizer” i zainstaluj 12.1 ponownie. Sprawa jest o tyle dziwna, że sam mam Vistę Ultimate i program działa od początku do końca poprawnie.

zdrowoj Sierpień 13, 2012 o 9:58 pm

Taki myk z przeinstalowaniem już robiłem bez rezultatu. Próbowałem również uruchomiać w różnych trybach: od Win95 do Win2000.

Paweł Kata Sierpień 13, 2012 o 10:19 pm

Zdrowoj, to może antywirus coś blokuje? Zanim wypuściłem wersję instalacyjną w świat przetestowałem ją u siebie i wiem z doświadczenia, że działa.

wezyrek Sierpień 16, 2012 o 7:06 am

„dlaczego mam taki komunikat?

„Przepraszamy, przycisk o podanym ID nie istnieje:(„

Pawle, dzieje się to, kiedy się zaloguje przez facebook’a…

Paweł Kata Sierpień 17, 2012 o 10:14 am

Wezyrku, a korzystasz z najnowszej wersji? Kiedyś była grupa na FB, która zrzeszała grających na parzyste, ale nigdy jakoś nie rozrosła się na tyle znacząco, żeby warto było kontynuować to przedsięwzięcie. Ten komunikat może być efektem używania starszej wersji, gdzie jeszcze dostęp do grupy był wbudowany.

Stach Październik 19, 2012 o 11:10 am

Paweł, gdzie mogę pobrac wersję 12 bez tych głupot z fc i innych portali „społecznościowych”. Czy obsługuje ona Lotoo Plus?

mertiHQ Październik 28, 2012 o 11:35 am

Sory, ale ten program to jedna wielka porażka. Załączam, i teraz chcę ściągnąć losowania i… coś się dzieje bo program przestaje reagować i „rysować się”… Ściąga się bóg wie co… W każdym bądź razie po kilku minutach na moim łączu zeszło 1gb czegoś… O_o Ten cały frejmłork to jeden wielki niewypał…

Paweł Kata Październik 29, 2012 o 7:45 am

@mertiHQ: Wybacz problemy z programem, ale Totalizator wprowadzając Lotto PLUS znowu (drugi raz w tym roku!) rozwalił mechanizmy pobierania losowań. Postaram się zająć tym jak najszybciej i wydać aktualizację, ale proszę o cierpliwość.

bobo Listopad 12, 2012 o 12:39 pm

I jak z tą aktualizacją?

Darek (FncD) Marzec 9, 2013 o 10:19 am

Hej Paweł, przeczytałem Twojego bloga i zainstalowałem LO. Zamieściłeś ciekawe informacje, a LO jest bardzo fajny.
Pomysł gry na parzyste wydaje się bardzo interesujący. Obliczam teraz jakby się opłacało grać na parzyste i remis (po 10 parzystych i nie parzystych) Teoretycznie i statystycznie duża szansa na trafienie tylko nagrody mniejsze bo każda trafiona # to nie trafiona = i na odwrót. Przy doborze odpowiednich kwot startowych na # i = mozna zminimalizować ryzyko przy troche mniejszym zysku.

Podaj swój link partnerski do betguna bo chce się zarejestrować, a za kawał odwalonej dobrej roboty z blogiem i LO należy Ci się coś :-)
Pozdrawiam :-)

Raul Kwiecień 16, 2013 o 11:29 am

Witajcie :) Pan Paweł fajnie wyjaśnił jak działa prognoza w LO 12.01 na podstawie filmiku YouTube. Problem polega na tym, że analizując losowania i prognoze, ze względu na losowość zdarzeń Totalizatora Sportowego, nie da się przewidzieć co wypadnie. Powiedzmy że przez 3-4 gry udaje się to, ale za 5 razem seria niewypadnięcia parzystych jest na tyle dluga, że tracimy cały kapitał. Jeśli np gramy tak jak powinno się to robić, czyli nie całym kapitałem i na powiedzmy 3-4 losowania obstawiamy to w dluzszym okresie przez tzw czarne serie i tak wychodzimy na minus.

Powodzenia dla osób próbujących znaleźć złoty środek na zarabianie w BetGun, ja również prowadzę analizy, statystyki, aby zarabiać :)

Marta Maj 16, 2013 o 1:29 pm

Dziękuję serdecznie za Pana program i ogólnie za informacje o graniu w parzyste. Dopiero zaczynam przygodę, sprawdzam, testuję. Metodą małych kroczków dzięki graniu w parzyste i liczby z przedziału 1-40 (obstawiam naprzemian lub jednocześnie, jeśli dany przedział nie występował od 3 losowań) udało mi się w ciągu dokładnie dwóch tygodni wygrać nieco ponad 30zł. To nie jest dużo, zdaję sobie sprawę, ale jak na początek i małe stawki- całkiem ok. Pozdrawiam!

Beata Maj 16, 2013 o 10:29 pm

Witam,

Publikację przeczytałam już dawno, jednak dopiero dziś założyłam konto na BENGUN i albo czegoś nie rozumiem albo się coś pozmieniało.

Nie ma możliwości obstawienia JEDNEGO zdarzenia tj. przewagi parzystych w losowaniu MULTI MULTI.

Aby zatwierdzić kupon muszę wybrać DWA zdarzenia (nie dowolne) i jeśli wynik jednego z nich będzie niepomyślny wygrana przepada.

Bardzo proszę o potwierdzenie czy zasady w BETGUN się zmieniły? Czy ja coś źle robię?

Marta Maj 17, 2013 o 5:31 am

Beato, i ja miałam z tym na początku problem, heh. Okazało się, że jest to chyba powiązane z graniem bonusową kwotą. Zrezygnowałam z tej promocji i nie żałuję. W każym razie po rezygnacji mogę już grać normalnie.

Paweł Kata Maj 17, 2013 o 7:43 am

Beato, dwa zdarzenia do wykonania określonego obrotu (czyli po ludzku zagrania za konkretną kwotę) na kuponie to warunek otrzymania bonusa. Można z tego zrezygnować. Wszystko opisano w regulaminie promocji.

Nie można komentować tego wpisu.

Previous post: