Multi Lotek – nowa tabela wygranych

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 27 listopada, 2006 · 9 odpowiedzi

Tym razem nie będę się ograniczał: TA TABELA TO ŚMIECH NA SALI! Totalizator po prostu zakpił z graczy! Co ja będę gadał – przekonajcie się sami:

Multi Lotek - najnowsza tabela wygranych

Jedynymi zmianami są maksymalne wysokości wygranych i podwyższenie wygranej przy 6/9 o całą jednostkę! Jak dla mnie to są kpiny. Ilu z nas trafia 7/7, 8/8, 9/9 czy 10/10? Przy optymistycznych założeniach może garstka! W praktyce oprócz Totalizatora nikt na tej podwyżce nie skorzystał! Chyba po prostu zrobię sobie konkretną przerwę od Multi Lotka i zacznę *zarabiać* na zakładach bukmacherskich.

Moja rada: jeżeli ktoś dalej chce grać w Multi Lotka, to oczywiście nie zniechęcam, jednak pamiętajcie o tym, że w Profesjonalu za stawkę mniejszą o 50 groszy można mieć dużo większy mnożnik dla wygranych najwyższego stopnia przy małych ilościach skreślanych liczb. Można też grać na ilość parzystych i nieparzystych liczb w losowaniu. Wcale nie musimy napychać kabzy Totalizatorowi!

{ 8 odpowiedzi }

damian Listopad 27, 2006 o 6:32 pm

musze się zgodzić wstyd na sali, na pary czy na pojedyncze juz od dawna gram w profesjonalu bądź milenium, róbcie tak dalej dużego lotka podwyższczyli i kumulacji nie widze, 5 są jakby większe ale mniej ich jest więc tylko tracą na tym nwszyscy

alaraf Listopad 27, 2006 o 10:40 pm

Hej! to jest chyba mała pomyłka bo ja dostałam kupon w kolkturze z nowymi wygranymi i 10×10 ma być 250000, 9×9 70000 i tak mniej więcej wszystkie podwójnie pozdrawiam grających

Andrzej Listopad 28, 2006 o 8:43 am

Dla mnie to jest rzewna kpina ilu ludzi dysponuje kwotami aby normalnie grać kuponami za 2,50 to podniesienie stawki o drugie tyle. Co z tego że kuszą nas większymi wygranymi ale spójrzmy realnie ile trzeba wysłać aby w ogóle coś trafić a to wątpię by się wróciło. Po prostu kolejna gra w którą ludzie przestaną grać a że niema tu kumulacji to nikt się nie rzuci na hura do kolektury.
Ja już mogę tylko czekać aż mi Expressa podniosą a wtedy pieprzyć ten cały totalizator:).

gma Listopad 28, 2006 o 9:20 am

@Alaraf:
Tabela pochodzi ze strony Totalizatora i, jak możesz zauważyć, zawiera MNOŻNIKI STAWKI, a nie przeliczone wygrane dla stawki minimalnej (to dostałaś w kolekturze).

pwy3 Listopad 28, 2006 o 10:20 am

Sądzę,że podwyżki można się było spodziewać i pewnie to jeszcze nie koniec. Prawdopodobnie jednak ludziska wygrywali teraz więcej kasy niż kiedyś, no i TOTEK spanikował. Bo przecież ta podwyżka to nic innego jak odstraszenie bardzo wielu graczy – oczywiście tych z małym portfelem, bo zasobniejsi się cieszą – teraz będą więcej wygrywać.

vekto Styczeń 2, 2007 o 12:00 pm

To co się stało to CZYSTA KPINA!!! WRÓĆCIE DO STAWKI 250 tysięcy za 10-tkę!!!!!!!! i 10 tysięcy za 9-10!!!!!! 70 tysięcy za trafienie 9 -9!!!!!!! A także podwoić wszystkie stawki mniejsze 2X!!!Bo przy tej nowej tabeli już nikt nie będzie grał w multilotka!!! Nie będziemy zbierać podpisów, po prostu kilkadziesiąt osób z naszego rejonu w tej chwili robi pass(grają codziennie w multi…)!!! Głośno jest o tym od samego rana!!! Czekamy na zmianę i przywrócenie Tamtych STAWEK! i rozsądnych wygranych mniejszego stopnia!!!

future Sierpień 16, 2007 o 11:13 am

ej ludiska udalo mi sie dwa razy trafic 10 z 10 w ciagu tygodonia ale gralem tak na sprobowanie tylko w domu na kartce nawet nie wiecie jak zaluje!!

marecki Wrzesień 10, 2007 o 3:43 pm

to normalny rozboj…grajac na jedno skreslenie i przy jego trafieniu dostajemy wiecej niz w trudniejszym do trafienia 2 z 3, a poza tym jezeli nawet trafimy jakas stawke x1 to i tak nie pokryje nam kosztow wyslania kuponu…to skandal, pozdrawiam

Nie można komentować tego wpisu.

{ 1 trackback }

Previous post:

Next post: