Zapłaciłeś za Lotto Organizera? PRZECZYTAJ TO.

No i po Szczęśliwym Numerku

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 23 lutego, 2010

Totalizator ostatnimi czasy robi prawdziwy remanent. Albo podnosi cenę zakładu, albo robi dodatkowe losowanie gry, albo zmienia jej nazwę. Nie wiem, czy zależy im na zrażeniu do siebie graczy, czy co, ale ostatnią nowością jest podjęcie przez zarząd spółki decyzji o zdjęciu Szczęśliwego Numerka. Oto oficjalny komunikat w tej sprawie:

8 marca ostatnie losowanie Twojego Szczęśliwego Numerka

Zarząd Totalizatora Sportowego podjął decyzję o zakończeniu z dniem 8 marca 2010 r. organizowania gry liczbowej Twój Szczęśliwy Numerek.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Totalizator Sportowy sukcesywnie ujednolica paletę oferowanych produktów. Dzisiejsza decyzja jest elementem realizacji tego właśnie kierunku działań. Twój Szczęśliwy Numerek wykazuje najniższą sprzedaż wśród gier Totalizatora Sportowego.

Twój Szczęśliwy Numerek został wprowadzony w kwietniu 1998 roku. W swej blisko dwunastoletniej historii gra zapewniła milionowe wygrane dwudziestu grającym. Najwyższa dotychczasowa wygrana padła w Warszawie i przekroczyła 5,6 mln zł.

Ostanie losowanie Twojego Szczęśliwego Numerka odbędzie się 8 marca. Co ważne, przy braku wygranej najwyższego stopnia kwota na nią przeznaczona zostanie podzielona między wygrane niższych stopni. Zatem w Dniu Kobiet szykują się dodatkowe emocje w postaci ostatnich wysokich wygranych w tej grze.

Dla setek osób grających na parzyste to nie najlepsza wiadomość – z oferty BetGun zniknie praktycznie 1/3 zdarzeń do obstawiania.

Sam też nie jestem jakoś specjalnie zadowolony, ponieważ czeka mnie praca związana z kolejną kosmetyczną aktualizacją Lotto Organizera.

Ciekawe czy chłopaki z Totalizatora wypełnią lukę, która powstanie po TSN, jakąś nową grą. Idealnie byłoby, gdyby był to jakiś masowy produkt, z jak najniższą ceną zakładu, np. 4 z 32. Podejrzewam jednak, że – piszę z własnego doświadczenia – aktualny zarząd TS raczej będzie uderzał w zarabianie pieniędzy na graczach, zamiast w wychodzenie im naprzeciw.

Brak powiązanych wpisów.

Zapisz się na bezpłatny Newsletter G-Lotto! Co kilka dni otrzymasz wiadomość z praktyczną poradą jak grać w Lotto i na zakładach bukmacherskich lub wartościowy system do gry w Lotto, a jako BONUS otrzymasz ZA DARMO pełną wersję programu EXRed do generowania systemów redukowanych w Mini Lotto o wartości 39.97 PLN!

{ 4 odpowiedzi… przeczytaj lub dodaj własny }

Adam 24 W-wa 25 lutego, 2010 o 8:58 am

Zarząd wprowadza zmiany które są niekorzystne dla graczy.
Nowe kupony są o wiele gorsze od starych,uszkadzają wzrok,maja małe literki,komu przeszkadzały stare kupony,ktoś pewnie musiał zarobić na zmianie nazwy i kuponów.

Ryszard 25 lutego, 2010 o 11:04 pm

Kiedyś dawno jak losowano bile z dołu ,to brały wszystkie w losowaniu bo leżały na dole. Wadą tych losowań było to ,że kumulacje trafiały się bardzo rzadko ale grający wygrywali. Dziś jest odwrotnie losują z bil ,które są w górze a kumulacje są wtedy kiedy oni chcą.Na tym polega nowoczesność i komputeryzacja.

Jurek Gliwice 2 marca, 2010 o 12:15 pm

Jeśli zarząd lotto ma graczy w głębokim poważaniu,to należy zrobić to samo,i zrezygnować z grania u nich.W dobie internetu lotto powinno być już dawno przez internet.Dobrym wyjściem jest granie przez internet w lotto innych krajów ,Wielkiej Brytanii,Niemieć,USA ,Włoch i innych,i olanie rodzimego lotto.

Jurek Gliwice 2 marca, 2010 o 3:49 pm

Podaję link gdzie można zagrać w lotto przez internet,i nie trzeba stać łaski rodzimego lotto.
http://www.eurevic.com.pl/lotto_on_line.htm

Skomentuj

Poprzedni wpis:

Następny wpis: