Nowości na G-Lotto i w Lotto Organizerze

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 30 marca, 2008

Święta, święta i po świętach, jak mówi znane przysłowie. Mam nadzieję, że do rzeczywistości wracacie tak, jak ja; wypoczęci i zadowoleni. Okres świąteczny, oprócz typowych rodzinnych spotkań oraz biesiadowania, upłynął mi pod znakiem rozwoju Lotto Organizera i planowaniem dodatków na G-Lotto.

W niniejszym wpisie pragnę podzielić się z Wami informacjami na temat zbliżającej się funkcjonalności w Organizerze oraz poinformować o drobnej, aczkolwiek znaczącej, zmianie na G-Lotto.

Ale po kolei…

1. Nowości na G-Lotto

Ostatnio pojawiało się coraz więcej sugestii na ten temat i choć początkowo opierałem się tej myśli… stało się: na G-Lotto zawitało forum. W celu uniknięcia zmasowanego ataku spamu wymagane jest utworzenie konta (oczywiście bezpłatnego), ale zajmuje to raptem 2 minutki i już można pisać. Przeglądanie dostępne jest dla każdego bez ograniczeń :-)

Planuję odtąd przerzucać wszystkie nowe dyskusje na forum, dlatego uważam, że warto posiadać tam konto. Gorąco zachęcam również do rozpoczynania nowych wątków dotyczących wszystkiego, co Was interesuje, a jest związane z grą na parzyste czy małe, Multi Lotkiem, Dużym Lotkiem i pozostałymi grami, systemami lotto i tym, co wielu z Was pomaga podjąć decyzję co do skreślanych numerków — typów/prognoz.

2. Analiza wyników ankiety dot. funkcjonalności Lotto Organizera

Niedawno zakończyła się ankieta dotycząca funkcjonalności, jaką najchętniej chcielibyście zobaczyć w kolejnych odsłonach Lotto Organizera. W kolejności od najbardziej do najmniej oczekiwanej wyniki ankiety prezentują się następująco:

26% głosów: Analizę i prognozę wypadania liczb z zakresu 1-40 w Multi Lotku;
22% głosów: Analizę i prognozę parzystych w Dużym Lotku;
14% głosów: Sporządzanie wykresów do analiz;
12% głosów: Analiza i prognoza sumy liczb w Multi Lotku;
10% głosów: Prognozowanie zestawów dwunastoliczbowych w Dużym Lotku;
8% głosów: Generator zakładów chybił-trafił o zadanych parametrach;
8% głosów: Redukowanie systemów Dużego i Express Lotka;

Głosowało: 84 osoby
Oddanych głosów: 146

Wszystkim uczestnikom ankiety serdecznie dziękuję. Wasze odpowiedzi pozwoliły mi podjąć ważne decyzje nt. rozwoju programu w najbliższym czasie.

A jako dowód na to, że biorę Wasze opinie na poważnie…

3. Rzut okiem na najnowszą wersję Lotto Organizera

Podczas świąt udało mi się znaleźć nieco czasu na rozwój kolejnej wersji Lotto Organizera. W tej odsłonie znajdziecie dokładnie to, na co padło najwięcej głosów w ankiecie, czyli:

– analizę i prognozę liczb małych,
- analizę i prognozę parzystych w Dużym Lotku,
- i to, na co wielu z Was czekało: WYKRESY :-)

Dodatkowo interfejs programu uległ drobnej reorganizacji, ale zamiast wszystko opisywać, poniżej zamieszczam kilka zrzutów ekranu.

Zmiany w interfejsie analiz:
Lotto Organizer v0.6

Zmodyfikowane okienko prognoz:
Lotto Organizer v0.6

Zakładka z wykresami:
Lotto Organizer v0.6

Do końca pełnej funkcjonalności Lotto Organizera v0.6 brakuje jeszcze:

- analizy i prognozy pewnego wariantu gry (chwilowo jest okryty tajemnicą),
- zmian na zakładce POMOC,
- uaktualnienia pliku pomocy,
- przygotowania instalatora.

Poza tym, o kilku planowanych możliwościach Lotto Organizera v0.7 i kolejnych dociekliwi będą mogli dowiedzieć się po zajrzeniu do zakładki SANDBOX, gdzie lądują jeszcze niegotowe funkcje.

Tyle informacji ode mnie. Od tego wpisu komentarze bezpośrednio pod artykułami będą zamknięte, a w celu zostawienia swojej opinii gorąco zapraszam na forum, gdzie dla każdej mojej notatki zostanie otworzony stosowny temat.

Skomentuj na FORUM: Nowości na G-Lotto i w Lotto Organizerze

Wpisy o podobnej tematyce:

Nie można komentować tego wpisu.

Previous post:

Next post: