Polityka Prywatności

Newsletter G-Lotto — Polityka Prywatności

Celem utworzenia Newslettera G-Lotto jest powiadamianie osób zainteresowanych tematyką gier liczbowych oraz zakładów bukmacherskich o:

  • nowościach w serwisie G-Lotto,
  • interesujących artykułach i dyskusjach,
  • cennych spostrzeżeniach,
  • wartościowych produktach.

Newsletter zarządzany jest przy użyciu systemu FreeBot.

Adresy emailowe podane przez subskrybentów newslettera przechowywane są w bezpieczny sposób na serwerze freebot.pl. Nie zostaną nikomu udostępnione ani odsprzedane. Dostęp do nich ma tylko administrator serwisu G-Lotto.

Zapisanie się na newsletter równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na otrzymywanie nieregularnych informacji z serwisu G-Lotto dotyczących gier liczbowych, zakładów bukmacherskich oraz tematów zbliżonych. Nie będziesz jednak otrzymywać reklam nie związanych z wymienioną tematyką.

Subskrybent ma możliwość zrezygnowania z subskrypcji newslettera w każdej chwili. Rezygnacja oznacza usunięcie podanych podczas rejestracji danych i do momentu ewentualnego powrotu subskrybent nie będzie otrzymywał żadnych wiadomości.

Pytania związane z prywatnością i bezpieczeństwem podanych podczas rejestracji danych proszę kierować pod adres: gmabber [ na ] gmail.com.

Serwis G-Lotto — Polityka Prywatności

Na G-Lotto wyświetlam reklamy. Korzystam w tym celu z usług firm reklamowych, głównie Google. Firmy te,  starając się maksymalnie dopasować wyświetlane reklamy do Twoich zainteresowań, zbierają anonimowe informacje o przeglądanych stronach, aby nie zarzucać Cię reklamami produktów czy usług, które nie będą dla Ciebie potencjalnie interesujące. Jeżeli potrzebujesz uzyskać więcej informacji na ten temat lub chcesz zrezygnować z profilowania, zajrzyj na tę stronę.

Comments on this entry are closed.