Poszukujemy chętnych do wspólnej gry

by gma on 27 sierpnia, 2008

Jakiś czas temu odezwała się do mnie pewna osoba z konkurencyjnego forum w celu sprawdzenia nowatorskiego sposobu gry. Napisałem specjalny program, który empirycznie potwierdziłby tę teorię i okazało się… że jest słuszna! Co więcej, metoda ta przynosi bardzo wysokie zyski. Nie jest to sposób na milionowe zarobki i ma też trzy wady: dość wysokie koszty gry,  i konieczność dywersyfikacji grających. Właśnie dlatego staramy się zbudować specjalną grupę grających, która wspólnymi siłami mogłaby “skubać” firmy związane z hazardem.

Konkretnie, szukamy osób z tych miast i/lub ich bliskich okolic: Gdańsk, Gdynia, Chorzów, Bytom, Katowice, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, okolice Warszawy, Pruszków, Kościan, Leszno, Głogów, Wrocław, Poznań, Wieluń, Łódź, Pabianice, Białystok, Kraków, Szczecin oraz Stargard Szczeciński.

Dodatkowo, osoba chętna do wspólnej gry powinna dysponować kapitałem w wysokości conajmniej 700 złotych i rozumieć matematykę na poziomie szkoły średniej (w celu wyjaśnienia metody). Wymagana jest również dyspozycyjność (choć oczywiście bez przesady) i tzw. podejście inwestorskie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zapraszam na specjalny wątek, jaki w tym celu utworzyłem na Forum G-Lotto w tym miejscu.

Wpisy o podobnej tematyce:

Comments on this entry are closed.

Previous post:

Next post: