Zapłaciłeś za Lotto Organizera? PRZECZYTAJ TO.

Programy

Aby uzyskać informacje o programie, który Cię interesuje, kliknij jego nazwę poniżej lub wskaż ją w rozwijanej liście pozycji w menu Programy.

Dostępne programy:

  • Lotto Organizer – flagowy program G-Lotto. Wspomaga obstawianie różnorakich wariantów gier liczbowych oferowanych przez Totalizator S.A. u bukmachera BetGun.
  • Progresor – doskonały w swojej prostocie, ale niezwykle funkcjonalny generator rozpisów do strategicznej gry progresją. Wygenerujesz przy jego pomocy rozpisy progresji na zysk procentowy oraz stopniowy.
  • EXRed – aplikacja znacznie przyspieszająca proces generowania systemów redukowanych do gry Mini Lotto (dawny Express Lotek).
  • DLRed – znacznie bardziej rozbudowany następca EXReda, wspomagający grę w Lotto (dawny Duży Lotek).
  • BukCover – Program dołączany do mojej książki pt. Cover Booker, generujący rozpisy progresji oraz wspomagający grę tzw. coverem. Również pozwala na poszukiwanie tzw. surebetów.
Zapisz się na bezpłatny Newsletter G-Lotto! Co kilka dni otrzymasz wiadomość z praktyczną poradą jak grać w Lotto i na zakładach bukmacherskich lub wartościowy system do gry w Lotto, a jako BONUS otrzymasz ZA DARMO pełną wersję programu EXRed do generowania systemów redukowanych w Mini Lotto o wartości 39.97 PLN!

Skomentuj