Zapłaciłeś za Lotto Organizera? PRZECZYTAJ TO.

Progresor

progresor

Progresor to program znacznie wspomagający generowanie rozpisów do tzw. gry progresywnej, czyli specjalnej strategii stawkowania, pozwalającej na osiągnięcie z zysku z gry w Lotto lub na zakładach bukmacherskich nawet po serii od kilku do kilkunastu porażek.

Program jest prosty w obsłudze i tworzy tabele do gry na zysk:

1) stały – z góry określony zysk bez względu na długość gry,
2) stopniowy – zysk systematycznie rośnie wraz z długością gry,
3) procentowy – zysk stanowi procent od całości zainwestowanego kapitału.

Jak mawiali starożytni: obraz wart tysiąca słów. Zatem zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu o programie.

Jakie wymagania ma Progresor?

Jeżeli uruchamiasz najnowszą wersję Lotto Organizera, bez kłopotu uruchomisz na swoim komputerze Progresora. Jeżeli masz problem z uruchomieniem aplikacji, najprawdopodobniej spowodowane jest to brakiem bibliotek .net Framework 3.5 SP1 – są to bezpłatne biblioteki programistyczne, które w zaktualizowanych systemach Vista i Windows 7 powinny być dostępne od razu po instalacji. Jeżeli z jakiegoś powodu nie posiadasz tych bibliotek, możesz je za darmo pobrać ze strony FileHippo.

Czy mogę przekonać się jak działa program?

Korzystając z odnośnika w poniższej ramce możesz pobrać bezpłatną wersję demo programu z kilkoma ograniczeniami. Dostarczona jest jako archiwum ZIP, w którym znajduje się plik wykonywalny programu. Wystarczy dwuklik po rozpakowaniu i program zostanie uruchomiony.

Progresor 1.0 DEMO (350kb)

Progresor jest SUPER! Jak mogę go zdobyć?

Program Progresor można zdobyć na dwa sposoby.
Kliknij TEN odnośnik i dowiedz się więcej.

Gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Progresora?

Na Forum G-Lotto założyłem specjalny wątek, przeznaczony do dyskusji na temat tego narzędzia. Ten link przeniesie Cię we właściwe miejsce.

Historia wersji

Progresor 1.0 (2009.12.03):
** pierwsza wersja programu.

Zapisz się na bezpłatny Newsletter G-Lotto! Co kilka dni otrzymasz wiadomość z praktyczną poradą jak grać w Lotto i na zakładach bukmacherskich lub wartościowy system do gry w Lotto, a jako BONUS otrzymasz ZA DARMO pełną wersję programu EXRed do generowania systemów redukowanych w Mini Lotto o wartości 39.97 PLN!
Imię: *
Email: *
Zapisanie się oznacza akceptację Polityki Prywatności.

Nie można komentować tego wpisu.