EXRed v2.0 – ostatnia szansa na zdobycie!

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 21 sierpnia, 2006 · 23 odpowiedzi

Od 17. sierpnia oferuję zarejestrowanym użytkownikom g-lotto całkowicie darmowy programik do tworzenia systemów redukcyjnych w grze Express Lotek. Doszedłem do wniosku, że skoro ma on już tylu Użytkowników, wypadałoby napisać o samym programie nieco więcej, a także utworzyć miejsce w którym użytkownicy mogliby dzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami na temat tego jak uczynić ten program lepszym.

Posiadaczy programu proszę o komentowanie programu w bieżącym wpisie, natomiast osoby zainteresowane programem zapraszam do lektury.

To, że EXRed służy do redukcji systemów w grze Express Lotek wiadomo. O tym, co to jest system redukcyjny można poczytać w tym wątku, natomiast tutaj znajdziecie nieco szersze informacje odnośnie tego, dlaczego warto korzystać z tych systemów.

Na pewno jesteście ciekawi jak program wygląda — w końcu po co ktokolwiek miałby sobie zawracać głowę ściąganiem „kota w worku”, zatem poniżej prezentuję zrzuty ekranu z okna programu:

EXRed 2.0

Jak łatwo zauważyć, program nie ma ograniczeń co do ilości wybranych liczb, a po wygenerowaniu systemów można je redukować siedmioma filtrami redukcyjnymi: Suma, Zakres, Parzystość, Liczby oraz Strefy 1-3.

EXRed 2.0

Raport może na początku wyglądać trochę dezorientująco, jednak dzięki POMOCY dołączonej do programu rozszyfrowanie go zajmie tylko chwilę.

Archiwum z programem, który otrzymasz, zajmuje tylko 461 kilobajtów i zawiera:
– program,
– plik pomocy,
– w miarę aktualną bazę losowań (można sobie ją bez problemu zaktualizować),
– licencję (praktycznie to samo, co piszą w innych programach do Lotto).

Na koniec zostawiłem informację dla niezdecydowanych.

Program będzie udostępniany jedynie do północy, dnia 22. sierpnia (wtorek). Później wstrzymam wysyłkę po to, żeby dodać brakujące filtry redukcyjne, uaktualnić plik pomocy oraz „opakować” program w instalator. Kiedy zakończę te działania? Nie wiem. Jedno jest pewne: osoby, które zarejestrują się na stronie po terminie otrzymają dopiero kolejną wersję programu.

Już bardziej nie będę zachęcać do zdecydowanego działania :-)

(link do rejestracji u góry strony)

{ 23 odpowiedzi }

Nie można komentować tego wpisu.

Previous post:

Next post: