Zapłaciłeś za Lotto Organizera? PRZECZYTAJ TO.

Wykres bieżących tendencji w grze na parzyste

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 24 stycznia, 2008

Po cichu rozwijam kolejną wersję Lotto Organizera. W wersji 0.5, oprócz zmian kosmetycznych, pojawią się cztery nowe funkcje: eksport wyników analiz do plików tekstowych, prognozowanie obstawień parzystych w BetGun, obserwacje tendencji w parzystych oraz wyszukiwarka dwunastek w grze Duży Lotek. 50% pracy już za mną i przewiduję, że skończę prace w przeciągu 1,5-2 tygodni, więc szykujcie się na uaktualnienie :-)

Dziś chciałem zaprezentować połączone możliwości dwóch z omawianych wyżej funkcji, a konkretnie eksportu do plików tekstowych oraz obserwowania tendencji.

Na stu ostatnich losowaniach wykonałem analizę zbiorczą wypadania parzystych w dwutygodniowych okresach. Efekt obliczeń wyeksportowałem do pliku tekstowego, a następnie zaimportowałem do arkusza kalkulacyjnego OpenOffice Calc. Po usunięciu zbędnych danych wykonałem poniższy wykres:

Wykres tendencji w parzystych

Całość zajęła mi raptem dwie minuty i choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to najwygodniejszy sposób, wzrokowcy na pewno będą zadowoleni. Dzięki wykresom można o wiele łatwiej wychwycić zmiany tendencji i na podstawie obserwacji zdecydować czy grać na przewagę parzystych, przewagę nieparzystych czy wstrzymać się na kilka losowań z grą.

Jestem pewien, że za jakiś czas Lotto Organizer będzie generował takie wykresy, ale dopóki nie mam dostępu do dających profesjonalne możliwości, bezpłatnych komponentów rysujących wykresy, dopóty trzeba będzie własnoręcznie zadbać o ich sporządzenie. Niestety, na płatne kontrolki mnie nie stać :-/

Wpisy o podobnej tematyce:
Zapisz się na bezpłatny Newsletter G-Lotto! Co kilka dni otrzymasz wiadomość z praktyczną poradą jak grać w Lotto i na zakładach bukmacherskich lub wartościowy system do gry w Lotto, a jako BONUS otrzymasz ZA DARMO pełną wersję programu EXRed do generowania systemów redukowanych w Mini Lotto o wartości 39.97 PLN!

Skomentuj

Poprzedni wpis:

Następny wpis: