Jak zarabiać na Lotto i zakładach bukmacherskich?

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 10 kwietnia, 2007 · 11 odpowiedzi

Dziś chciałem się z Tobą podzielić pewną ciekawostką, dzięki której możesz w prosty sposób zarabiać po kilka- kilkanaście złotych na Lotto. Muszę powiedzieć, że Czytelnicy Newslettera G-Lotto dowiedzieli się o niej blisko 2 tygodnie temu i już zarabiają, więc jeżeli jeszcze nie subskrybujesz Newslettera G-Lotto, a chcesz całkowicie bezpłatnie dowiadywać się o takich wartościowych sposobach na grę — zapisz się już teraz :-)

O co chodzi?

Zauważyłem, że w ostatnich losowaniach Multi Lotka (analizowałem 100 losowań, zakres 3509-3608) pada stosunkowo dużo liczb parzystych.

Konkretnie, na 100 losowań pojawiły się takie wyniki:

  • mniej niż 10 liczb parzystych: 32 losowania,
  • dokładnie 10 liczb parzystych: 25 losowań,
  • więcej niż 10 liczb parzystych: 43 losowania.

Jasno widać, że w tym zakresie losowania z więcej niż dziesięcioma liczbami parzystymi pojawiają się znacznie częściej.

Następnie poddałem analizie przerwy w występowaniu losowań o ilości liczb parzystych większej niż 10 i… kolejne zaskakujące wyniki!

Aż w 21 przypadkach (prawie połowa!) nie musieliśmy w ogóle czekać na kolejne losowanie z przewagą liczb parzystych (wypadło zaraz po bieżącym)!

Tylko 5 razy czekaliśmy przez jedno losowanie, 7 razy oczekiwanie wynosiło 2 losowania i ponownie 5 razy musieliśmy czekać przez 4 losowania.

Maksymalne oczekiwanie na wystąpienie losowania z przewagą liczb parzystych w omawianym okresie wynosiło zaledwie 6 losowań (taka sytuacja miała miejsce *tylko* 2 razy!).

Jak to wykorzystać?

Łatwizna :-) Bukmacher BetGun pozwala nam obstawiać właśnie ilość liczb parzystych, jakie zostaną wylosowane w pojedynczym losowaniu, a skoro wiemy, które padają najczęściej… aż szkoda z tego nie skorzystać, zwłaszcza że do pierwszej wpłaty dodają bonus 30% :-)

Wystarczy odpowiednio skalkulować progresję na zdarzenie wypadnięcia przeważającej (więcej niż 10) ilości liczb parzystych (kurs aż 2.00!), a wygrane same będą wpadały do kieszeni!

Jak by tego było mało, możesz grać za niewielkie kwoty, a progresja na zaledwie 6 etapów jest stosunkowo tanią inwestycją, choć jak wykazałem, w 90% wypadków czas gry wynosi tylko 4 losowania.

Jeżeli chcesz wygrywać w ten sposób, a nie potrafisz skalkulować progresji, zachęcam Cię do zapoznania się z moim programem BukCover 2.0, dodawanym do ebooka „Cover Booker„, w którym opisuję diabelsko skuteczną metodę bezpiecznego wygrywania na zakładach bukmacherskich.

Tak o programie BukCover 2.0 oraz mojej metodzie wypowiadają się ludzie, którzy zainwestowali kwotę 31,70 PLN i już wygrywają:

„Zakup książki zwrócił mi się po 2 dniach, szczególnie pomocny jest tu program dodany do tego e-booka”
- Tomasz Guzik, 37 lat pracownik magazynu

„Super ebook dzięki niemu więcej zarabiam w zakładach Bukmacherskich.”
- Adrian Lukaszczyk, www.gromnet.prv.pl

Wracając do tematu…

Dzięki programowi BukCover 2.0 z łatwością zaplanujesz progresję nawet na 15 gier, w której samodzielnie określisz czy chcesz wygrać konkretną kwotę czy oczekujesz, podobnie jak prawdziwi inwestorzy, zysku procentowego od całości zainwestowanej kwoty na grę.

Teraz pewnie zastanawiasz się ile można wygrać obstawiając w BetGun przewagę liczb parzystych w losowaniach Multi Lotka?

Gram tak od niedawna, ale szacuję, że przy niewielkich nakładach i ostrożnej grze w ciągu miesiąca zarobię na tym około 160 – 190 złotych na czysto.

Niezły dodatek do wypłaty, prawda? ;-)

Chyba już Cię przekonałem, że można zarabiać w ten sposób, więc do dzieła! :-)

Jeżeli jeszcze nie masz konta w BetGun, założysz je w 3 minuty klikając ten link.

Program do generowania rozpisów progresji BukCover 2.0 (i nie tylko!) wraz z moją skuteczną jak diabli metodą bezpiecznego wygrywania na zakładach bukmacherskich znajdziesz pod tym linkiem.

Tyle na dziś :-)

Nie życzę powodzenia w wygrywaniu, bo po przeczytaniu tego artykułu na pewno zgodzisz się ze mną, że jest to bardzo prosta sprawa oraz że każdy może zarabiać na Lotto i na zakładach :-)

Wpisy o podobnej tematyce:

{ 9 odpowiedzi… przeczytaj lub dodaj własny }

Friend Kwiecień 15, 2007 o 9:44 pm

Może nie jest to najszczęśliwsze miejsce na takie pytanie:
- posyłam zakład z automatu i mam szansę trafić 2,5 liczby
a. trafiam zero
b. trafiam 1 do 3
c. trafiam 4 i więcej
- dla a, puszczam ponownie
- dla b, puszczam to co zostało nietrafione, przykładowo:
dla 9 mam w zapasie 1,5 liczby do trafienia plus 2,25 z obecnych 9-ciu. Ale 2,25 trzeba podbić bo raz już było puste i wychodzi mi prawie pewne 4 trafienia…
- dla c, posyłać te 6 co nie wpadły?

Może obmyśleć taką prostą strategię, aby miała maksymalną skuteczność? Zrób następny artykuł i pokaż w nim szanse na wygrane. No i jak się zachowywać, możliwe jest tez dobieranie…

gma Kwiecień 18, 2007 o 11:10 am

Hej Friend!

Rozumiem, że zakład „z automatu” to zakład na 10 skreśleń w grze Multi Lotek. Sugerujesz konkretne postępowanie w kolejnych grach, bazując na ilości wystąpień liczb w puszczonym zestawie.

Od razu muszę napisać, że z prawdopodobieństwem nie postępuje się w omawiany przez Ciebie sposób: nie sumuje się czy odejmuje go jak to opisałeś. Dodatkowo takie działania w żadnym stopniu nie gwarantują, że w drugim kroku wypadną cztery liczby czy nie.

Moim zdaniem jest tak:
- pojedyncza liczba ma prawdopodobieństwo 1 do 4,
- pojedyncza dziesiątka (z dowolnych liczb) ma prawdopodobieństwo 1 do 8 911 711 (zakładam, że chcemy wygrać główną wygraną!),
- jeżeli padła jedna liczba i wedle Twoich sugestii gramy na pozostałe 9 liczb, to mamy prawdopodobieństwo 1 do 1 380 688,

…i tak dalej, dla dowolnej ilości liczb, które Ci zostaną w zestawie.

(link do tabeli: http://serwis.lotto.pl/183-41e3c4eaaca9f.htm)

Tyle teoria. O praktycznym zastosowaniu Twojego pomysłu niewiele mogę powiedzieć, ponieważ nie przetestowałem go dokładnie na bazie losowań, dlatego propozycja dla Ciebie: wybierz sobie 10 zestawów po 10 liczb, wybierz dla każdego zestawu po 10 dowolnych okresów w bazie losowań i ręcznie sprawdź skuteczność swojego pomysłu.

Próbka jest niewielka, ale myślę, że testując ten sam zestaw na 10-ciu różnych okresach będziesz już miał jakiś pogląd na skuteczność takiej gry i jeżeli pojawią się choćby cząstkowo wartościowe wyniki, to będzie to sygnał, że można spróbować dokładniej zbadać Twój pomysł.

stanisław Czerwiec 21, 2007 o 2:50 pm

W informacjach zawartych powyżej nie podano o jakie nakłady inwestycyjne w tym wypadku chodzi.tzn zysk wynosi 160 do 190
zł , ale przy jakim nakładzie własnym?

gma Czerwiec 25, 2007 o 11:53 am

@Stanisław:
Faktycznie, moje niedopatrzenie. Nakład wynosił 40 złotych – żebym w najgorszym wypadku mógł „pociągnąć” progresję do czwartego losowania. Oczywiście nie musiałem :-)

Anha Październik 16, 2007 o 9:49 pm

ciekawe…

buli Październik 17, 2007 o 12:38 am

hmmm

kempos Październik 19, 2007 o 6:16 pm

Mówisz, że progresją na ktorą masz 40 zł, z kasą rozłożoną na 4 poziomy czyli.
1. 2,5 zł
2. 5
3. 10
4. 20
razem 37.5 zł Na każdym poziomie zysk 2,50 zł. Nawe jeśli trafiałbyś co drugie losowanie to miesiecznie miałbyś niecałe 40 zł zysku. Ciekawae gdzie reszta kasy :D

DINO Grudzień 26, 2007 o 7:20 pm

Myślę,że nic to nie jest innego jak to co się ogłasza z ;albert biuro z Poznania.Prześledzilem od pierwszego do trzynastego dnia gry w grudniu i co?;jeden raz równo ,dwa razy parzyste dziesięć razy nieparzyste,wniosek nasuwa się sam.JEST PRAWDą,że multi lotek i duży lotek przesadzili z tą podwyżką, ale jestem wierny jako staly gracz ekspres lotkowi i miałem niezłe osiagniecia.5 4 i 3./jestem nadal mu wierny/gra systemowa/ z elpira.jak podwyższy totolotek stawkę powiem im dowidzenia przeniosę sie zagranicę na grę jest dużo możliwości.pozdrawiam.

DEZYDERIUSZ Sierpień 27, 2008 o 3:24 pm

Prowadzenie statystyk Dużego lotka czy też innych gier liczbowych to strata czasu.Maszyna losuje,zdani jesteśmy na przypadek.To czy w tym roku padlo wiecej takich a nie innych cyferek to wiedza niepotrzebna nikomu.Nie wierzcie super statystykom czy idealnym systemom.Takich nie ma

Skomentuj

{ 2 trackbacki }

Previous post:

Next post: