Lotto Organizer 2009.3

Autor: Paweł Kata - Opublikowano: 14 października, 2009 · 1 odpowiedź

Z przyjemnością donoszę o wydaniu kolejnej wersji Lotto Organizera! Po ponad połowie roku, od opublikowania poprzedniej wersji, uaktualniłem i rozbudowałem program. Usunąłem również błędy (przede wszystkim „błąd skryptów”) i inne niedogodności. Programowi oczywiście jeszcze dużo brak do ideału, niemniej jednak małymi kroczkami do niego się zbliża.

Pobierz: Lotto Organizer 2009.3

Co nowego w najnowszej odsłonie Lotto Organizera?

  1. Zmiana numeracji kolejnych wersji programu. Od teraz program numeruję zgodnie z notacją: rok wydania kropka numer porządkowy wydania w danym roku. Mam nadzieję, że ułatwi to orientowanie się w edycjach.
  2. Zmiany w licencji. Wiele osób padło ofiarą naciągaczy, którzy wyłudzali aż 60 złotych za program! Zwęszyli łatwą kasę, ponieważ nie zabroniłem odsprzedaży i rozpowszechniania programu. Od tej wersji ZAKAZAŁEM dystrybucji Lotto Organizera.
  3. Obsługa analiz wieczornych. Zauważyłem, że wielu z Was zaprzestało obstawiania parzystych ponieważ losowania odbywały się dwa razy dziennie, przez co nie było jak zagrać o 14-tej. W tej wersji Lotto Organizera dodałem możliwość wykonywania analiz Multi Multi oraz Multi Multi Plus bazując wyłącznie na losowaniach wieczornych. Innymi słowy program może zachowywać się tak, jakby losowań o 14-tej nie było. Dzięki temu analizy charakteryzują się ciągłością statystyczną i można się na nich opierać grając wyłącznie wieczorami.
  4. Analiza perspektywicznych dziesiątek w Mini Lotto. Funkcja, którą dodałem do programu za namową Zena. Stanowi praktycznie lustrzaną kopię tego, co zostało zaoferowane w przypadku Lotto, ale pozwala wyszukiwać zestawy do gry Mini Lotto. Warto się tą funkcją zainteresować, zwłaszcza po ostatniej podwyżce ceny zakładu Lotto.
  5. Prognozowanie paczek liczb. Program od tej wersji prognozuje również paczki liczb, powstałe z podziału wszystkich dostępnych w danej grze liczb na dwie, nierówne części. Można na bieżąco analizować skuteczność prognoz, a także zmieniać jej parametr bazowy.
  6. Zmiany w interfejsie. Program nadal zbudowany jest przy wykorzystaniu zakładek, niemniej jednak kilka z nich wyleciało (np. Shoutbox oraz kilka zakładek w Obstawianiu), a kilka zmieniło lokalizację. Dodałem również zakładkę TYPY, która prowadzi bezpośrednio do działu Forum G-Lotto zajmującego się typowaniem liczb.
  7. Usunięcie błędów. Do programu wkradło się trochę baboli. Jedne były od razu widoczne, inne pojawiały się z czasem. Teraz powinno być ich znacznie mniej, a program powinien być bardziej responsywny.

To tyle, jeżeli chodzi o tą odsłonę Lotto Organizera. Jeżeli macie jakieś pomysły, spostrzeżenia lub opinie – piszcie śmiało w komentarzach lub na Forum G-Lotto. Odpowiem na pewno.

Pobierz: Lotto Organizer 2009.3

Wpisy o podobnej tematyce:

{ 1 odpowiedź… przeczytaj lub dodaj własny }

Pablo Styczeń 8, 2010 o 7:04 pm

Witam,

Zainstalowałem program Framework 3.5 a mimo to pojawia się błąd skryptu i nie mogę uruchomić lotto organizera

Skomentuj

Previous post:

Next post: